Tilburg, 15 april 2003 – Communify, een bedrijf gespecialiseerd in ‘unified communications’ lanceert het product SwyxWare tijdens TINE 2003 in de RAI Amsterdam.
SwyxWare is de nieuwste IP-telefonieoplossing gebaseerd op Microsoft's Windows 2000. De SwyxServer biedt een betere prijs/prestatie verhouding en meer telefoniefunctionaliteit dan de traditionele telefooncentrales. Het werkt met ISDN kaarten (BRI/PRI), biedt standaard unified messaging en vele andere functies zoals Outlook integratie, Clip herkenning, drag en drop voor IVR, fax server, follow me, screen pop ups etc. Het beheer van SwyxWare is mogelijk via de Microsoft Management Console (MMC). Gebruikers kunnen kiezen om te werken met een soft- of hard (IP) phone. SwyxWare kan naast de bestaande PBX functioneren om de invoering gefaseerd te laten verlopen. Het SwyxWare platform bestaat uit SwyxServer (PBX), SwyxGate (PSTN gateway), SwyxIT (Soft phone) en SwyxPhone (IP-telefoontoestel).
Communify levert customer contact oplossingen voor het bedrijfsleven. Zij verbeteren de communicatie van en naar het bedrijf, de bereikbaarheid van (mobiele) medewerkers en de communicatie vanuit de website naar relaties. Oplossingen bevinden zich o.a. op het vlak van Personal Assistant (email reading en voice dialing), Email Auto Response Information System (EARIS), Unfied Communications, Email Management etc.
Toevoeging van SwyxWare in onze portfolio maakt communictaie en messaging voor het bedrijfsleven compleet, aldus Jack Warnars, General Manager van Communify. Genoemde systemen bieden afzonderlijk veel functionaliteit en efficiëncyverbetering, maar in zijn geheel is het een zeer krachtige ondersteuning voor de communicatiestrategie van bedrijven.
Communify BV
www.communify,nl
Contact: Jack Warnars
Email jack.warnars@communify.nl