www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 105 dagen geleden)

DAD versterkt expertise in streaming media

Brussel, 7 april 2003 -- De Belgische internetdienstverlener DAD heeft de ex-CEO van Telemak, Christophe Lenaerts, aangeworven. Lenaerts is dé Belgische specialist op gebied van streaming media.

Christophe Lenaerts zal bij DAD de projecten opvolgen die gebruik maken van de streaming media technologie. Deze technologie laat toe een stroom van gegevens in real time door te sturen. De toepassing van streaming media zijn legio: van ontspanning en e-learning, tot de heruitzending van persconferenties, productlanceringen, evenementen, management briefings; algemene vergaderingen, commerciële presentaties, enz.

Streaming media laat toe om via internet op aanvraag multimedia content te verspreiden in real time, zonder de harde schijf van de gebruiker te belasten. Het is hierbij niet nodig het volledige audio- of videobestand te downloaden alvorens men iets te zien of te horen krijgt: de gebruiker ontvangt van de server alleen de gegevens die hij nodig heeft, op het moment dat hij ze nodig heeft. Op die manier wordt tijd en geheugen uitgespaard, de stroom wordt immers dynamisch beheerd en past zich aan eventuele overbelasting van het netwerk aan.

Christophe Lenaerts is oprichter van Telemak, een Belgische onderneming gespecialiseerd in streaming media. In enkele jaren tijd bouwde hij in deze discipline een Europese reputatie op. Op zijn staat van dienst staan projecten zoals:

  • de heruitzending van het integrale Eurythmics “PEACE” concert in 1999;
  • de heruitzending van het Festival van Cannes voor Canal+ in 2000;
  • de directe uitzending van de verkiezing van de voorzitter van het Europees parlement;
  • de directe uitzending van de Koningin Elisabeth Wedstrijd in 2001.

Lenaerts vervoegt de ploeg van DAD op een moment dat streaming media tot de mature technologieën mag gerekend worden. “Streaming media is van een innovatieve spitstechnologie geëvolueerd tot een on line communicatiemiddel met brede toepassingen.” stelt Christophe Lenaerts vast. “Bij DAD kan ik streaming media inpassen in die brede toepassingen en integreren binnen de complexe internetprojecten waarop DAD zich richt.”

“De klanten van DAD zijn vooral grote ondernemingen en organisaties”, verklaart Benoit Lips, CEO van DAD. “Zij kunnen met de komst van Christophe profiteren van de enorme mogelijkheden die audio- en video-uitzendingen in real time op het internet bieden voor hun online communicatie.”

Streaming media @ DAD
DAD biedt streaming media-oplossingen aan op maat van de klant, zowel bij de klant, op de site van een evenement, als bij DAD zelf. Streaming media wordt bij DAD geïntegreerd met de andere kerncompetenties: IT, telecom, netwerken en audiovisueel. Op die manier biedt DAD een complete dienstverlening die uniek is in België.

De volgende streaming media projecten staan op het palmares van DAD:

  • mei 2001: online uitzending van de Algemene Vergadering van Dexia in 2001;
  • februari 2003: technische infrastructuur voor de live online uitzending van de talk show van de Franse zanger Cauet;
  • begin april 2003: uitzending van een interne opleiding voor Apple Europe. Een selectie van medewerkers verspreid over Europa, konden via een beveiligde site in real time de vorming volgen.

Over DAD (www.dad.be)

DAD werd opgericht in 1995 en wordt vandaag in de markt erkend als één van de belangrijkste professionele internetdienstverleners. Het bedrijf heeft referenties in de top 500 van ondernemingen actief in België. Meer dan 80 professionals zijn bij DAD actief in drie kerncompetenties: internetstrategie en advies; creatief webontwerp en online communicatie; en ten slotte informatietechnologie. Sinds 1997 is Belgacom hoofdaandeelhouder van DAD. In 2001 verwierf het bedrijf Cromozome, gespecialiseerd in de creatieve ontwikkeling van interactieve websites. Met deze fusie versterkte DAD haar expertise voor het ontwikkelen van interfaces die zich op de gebruiker richten.

Voor meer informatie contacteer:

DAD
Christophe Lenaerts
Media Streaming Expert
02/706.05.40
christophe.lenaerts@dad.be

Ampersand
Erna Avonts
03/294.03.81
0474/27.67.24
erna.avonts@ampersandnet.be


Verstreken tijd: 23 jaar en 105 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl