ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 85 dagen geleden)

Corporate Express benoemt sales management

Corporate Express, wereldmarktleider op het gebied van computer supplies en kantoorartikelen voor de zakelijke markt, heeft Peter Boers benoemd tot Director Contract Sales van Corporate Express Nederland. Patrick de Wit start op 1 mei aanstaande als Director Regional Sales.

Peter Boers is in zijn nieuwe rol verantwoordelijk van het verstevigen en verder uitbouwen van de positie van Corporate Express in het segment large accounts (ondernemingen vanaf 250 bureaumedewerkers). Boers is afkomstig van zusterbedrijven Dawidenko en Intercambio waar hij Algemeen Directeur was.

Patrick de Wit is als Director Regional Sales verantwoordelijk voor het verder ontwikkelen en uitbreiden van de verkoopactiviteiten gericht op het midden- en kleinbedrijf. De Wit was voorheen Business Development Manager bij MMore International.

Over Corporate Express Benelux

  • Corporate Express is de grootste leverancier van computer supplies en kantoorbenodigdheden aan de zakelijke markt in de Benelux.
  • Missie van Corporate Express Benelux: het als distributeur van kantoorbenodigdheden in de Benelux aanbieden van een ongeëvenaard hoog niveau logistieke dienstverlening tegen de laagste integrale kostprijs.
  • Het assortiment van Corporate Express bestaat uit ruim 12.000 artikelen en is opgebouwd uit producten van fabrikantenmerken, alternatieve merken en het huismerk Corporate Express. 

Over Corporate Express wereldwijd

  • Corporate Express is mondiaal gezien de grootste leverancier van kantoorbenodigdheden aan de zakelijke markt.
  • Corporate Express is marktleider in Noord-Amerika en Australië en is de nummer twee van Europa en Nieuw-Zeeland.
  • Corporate Express Benelux is onderdeel van de Divisie Office Products van het beursgenoteerde Buhrmann NV.

Meer informatie
Kijk voor meer informatie op www.CorporateExpress.nl of neem contact op met Manon Sas, Communications, manon.sas@cexp.nl, telefoon (030) 248 41 46.


Verstreken tijd: 23 jaar en 85 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu