Antwerpen, 21 februari 2003 – AMD (NYSE: AMD) maakt bekend dat de Alchemy Solutions Au1100 processor door Code Corporation is gekozen voor hun revolutionaire Code Reader 2, een nieuwe-generatie barcodelezer.
In de barcode-industrie worden steeds meer symbolen en tekens gebruikt die vele honderden bytes met data kunnen bevatten, terwijl een lineaire barcode van dezelfde grootte slechts twaalf bytes bedraagt. Deze nieuwe techniek is een zeer belangrijke ontwikkeling voor de klant omdat er nog meer informatie over producten en consument kan worden vastgelegd.
“In het verleden presteerden tweedimensionale lezers vaak slecht bij het lezen van eendimensionale barcodes”, zegt George Powell, CEO van Code Corporation. “Ze waren groot, zwaar en duur. Door de Au1100 processor in onze Code Reader 2 te gebruiken, zijn we de toekomst ver vooruit. Dit is een grote stap voorwaarts naar een compacte lezer, die op een batterij werkt en draadloze verbinding kan maken naar overige systemen.”
Het gehele Engelstalige persbericht is te vinden op:
http://www.amd.com/us-en/Corporate/VirtualPressRoom/0,,51_104_543~67145,00.html
Over Alchemy Solutions
De Alchemy Solutions-productlijn bestaat uit krachtige Alchemy Au1 core-processoren die weinig stroom verbruiken. Deze processoren worden gebruikt in web tablets, navigatie- en entertainmentsystemen, netwerken voor kleine bedrijven en communicatieapparaten.
Over AMD
AMD (NYSE: AMD) is wereldwijd leverancier van integrated circuits (Flash Memory), onder andere toepasbaar in mobiele telefoons, en leverancier van processoren voor desktop-pc’s, workstations, servers en notebooks. De producten worden gefabriceerd in Europa, de Verenigde Staten, Japan en Azië. AMD, opgericht in 1969, is een Fortune 500- en Standard & Poors 500-bedrijf. Het hoofdkantoor bevindt zich in Sunnyvale, Californië. Voor meer informatie: www.amd.com.
Voor meer informatie:
AMD
Anne Salin
Telefoon: +33 616 753 836
E-mail: anne.salin@amd.com
Whizpr
Winnie Silvertand
Telefoon: +31 (0)317 410 483
E-mail: amd@whizpr.nl