Vianen, 21 februari 2003 - Van 15 maart t/m 31 mei 2003 heeft Kodak een bijzondere actie voor consumenten. Na aanschaf van een Kodak Ultra- of Gold-product kunnen consumenten een SMS-bericht sturen naar Kodak, waarna kans gemaakt wordt op een verblijf in Walt Disney Studios Park en een bezoek aan, onder andere, het Walt Disney Studios Park; het themapark dat geheel in het teken staat van film, televisie en animatie. Bezoekers kunnen hier een kijkje nemen achter de schermen van deze magische wereld. Bovendien viert het Walt Disney Studios Park dit jaar zijn eerste verjaardag. Kodak geeft 10 verblijven voor 4 personen weg. Het arrangement bestaat uit twee hotelovernachtingen in een van de luxe Disney Hotels, inclusief continentaal ontbijt, plus 3 dagen lang onbeperkt toegang tot de twee themaparken van Disneyland Resort Paris; het Walt Disney Studios Park en Disneyland Park. Andere prijzen zijn 10 maal twee toegangskaarten voor Walt Disney Studios Park en 100 pluche Disney-figuren.
Over Kodak
Kodak is toonaangevend op het gebied van producten en diensten waarmee mensen beelden kunnen uitwisselen, verbeteren, bewaren, afdrukken en ervan kunnen genieten, als informatie, als entertainment of als aandenken. Het bedrijf is een belangrijke speler op het gebied van infoimaging, een industrietak met een omvang van $385 miljard. De infoimaging-markt bestaat uit apparatuur (digitale camera's, inkjet printers, en personal digital assistants), infrastructuur (online netwerken en afleversystemen voor beelden), en diensten & media (film, papier en software waarmee mensen beelden kunnen bekijken, analyseren en afdrukken).
Het bedrijf, met een omzet van $12,8 miljard in 2002, is georganiseerd in vijf belangrijke onderdelen: Photography: digitale en traditionele producten en diensten voor professionals en consumenten; Commercial Imaging, producten en diensten voor het registreren, opslaan en weergeven van beelden voor bedrijven en overheden; Components, platte beeldschermen, optische producten en sensoren voor original equipment manufacturers; Health, traditionele en digitale producten en diensten voor registratie en weergaven van beelden ten behoeve van de gezondheidszorg.
Voor meer informatie:
Monogram Communication Strategies b.v.
Contactpersoon: Jan Faber of Judith van Essen
Tel.: 023 - 5628208
janf@monogram.nl, judithve@monogram.nl
Kodak Helpdesk Nederland: 020 - 3469372