www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 116 dagen geleden)
Bedrijf:

Siebel Systems ontwikkelt Test Services met Optane Suite van Mercury Interactive

Utrecht, januari 2003 - Siebel Systems heeft in haar nieuwe Siebel Test Services de business optimization technologie van Mercury Interactive geïntegreerd. Hiermee biedt Siebel Systems haar eBusiness Application-klanten een op maat gemaakte end-to-end testmethodologie. De Siebel Test Services bieden klanten een heldere strategie alsmede functionele en performance assessments, die zodanig ingericht zijn dat ze risico’s uitsluiten die kunnen optreden bij het implementeren, toepassen of opwaarderen van Siebel eBusiness Applications.

Siebel Test Services maakt gebruik van enterprise test management, functionele en performance testing-technologie uit de Optane Suite van Mercury Interactive. Deze suite is speciaal ontworpen om bedrijfskritische technologieprocessen van begin tot eind door de hele organisatie te optimaliseren. De door Siebel Systems ontwikkelde scripts voor het geautomatiseerd enterprise testen en tunen, kunnen hergebruikt worden in de oplossingen uit de Optane Suite voor meten, optimaliseren en managen van de prestaties en het waarborgen van de kwaliteit van Siebel eBusiness Applications.

Daarnaast voorziet de samenwerking tussen Mercury Interactive en
Siebel Systems er in dat gemeenschappelijke klanten toegang hebben
tot geïntegreerde oplossingen om de kwaliteit van
Siebel eBusiness Applications te optimaliseren.

Siebel Systems
Siebel Systems is leverancier van multichannel eBusiness Applications Software. De aandelen van het bedrijf staan onder de naam SEBL genoteerd aan de Nasdaq National Market. Meer informatie is te vinden op
http://www.siebel.com

Mercury Interactive
Mercury Interactive is marktleider op het gebied van Business Technology Optimization (BTO). De voor BTO ontwikkelde Optane Suite van Mercury Interactive omvat een reeks geïntegreerde producten en diensten voor het testen, optimaliseren en beheren  van de prestaties zodat klanten hun bedrijfsprocessen kunnen optimaliseren en hun bedrijfsresultaten maximaliseren. Tot de wereldomspannende klantenkring van Mercury Interactive behoort 75 procent van de Fortune 500-ondernemingen. Mercury Interactive is opgericht in 1989, heeft het hoofdkantoor in Sunnyvale (Californië) en vestigingen in meer dan 25 landen. De aandelen van het bedrijf staan onder de naam MERQ genoteerd aan de Nasdaq National Market. Meer informatie over Mercury Interactive is te vinden op
http://www.mercuryinteractive.nl.

Noot voor de redactie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Mercury Interactive Benelux,
Esther Westerweele, marketing manager
030-2417090 - e-mail:
ewesterweele@mercury-eur.com
of
met Presscom PR & Marketing,
Madeleine Kok, 030-6051415  - e-mail:
madeleinekok@presscom.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 116 dagen
Siebel Systems contact  

0800 0233025
www.siebel.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl