www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (354 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Mollie introduceert Tap: eerste eigen betaalterminal voor contactloze betalingen

Amsterdam – Financiële dienstverlener Mollie lanceert vandaag Tap: een betaalbare, draadloze betaalterminal voor contactloze betalingen. De terminal is speciaal ontwikkeld voor uiteenlopende bedrijven, van kapsalons en cafés tot marktkramen en taxicentrales. Met Tap kunnen ondernemers in Nederland vanaf nu eenvoudig en tegen lage kosten contactloze pinbetalingen accepteren. Later deze maand is Tap ook in België, Duitsland en Oostenrijk beschikbaar.

Eenvoudig in gebruik
Tap is ontwikkeld met oog voor de dagelijkse praktijk van kleine ondernemers. Het stelt hen in staat om al hun verkoopkanalen, online en offline, naadloos met elkaar te verbinden. Door fysieke betalingen te integreren in het bestaande platform van Mollie, kunnen ondernemers alle transacties beheren via één API en een centraal dashboard. Dit vermindert handmatig werk, verkleint de kans op fouten en geeft inzicht in alle transacties. Daarnaast biedt het platform toegang tot andere financiële diensten, zoals online betalingen, digitale facturen, betaallinks en bedrijfsfinanciering.

De betaalterminal onderscheidt zich door slimme functies en gebruiksgemak. Zo integreert het met Android-apps die aansluiten bij de dagelijkse werkzaamheden van ondernemers. Ook past de terminal door het compacte formaat in elke broekzak. In tegenstelling tot traditionele betaalterminals hoeft de nieuwe terminal daarnaast niet gedraaid of gekanteld te worden. Klanten kunnen hun betaalkaart of smartphone tegen de voorkant van de terminal aan houden om te betalen.

Goede prijs-kwaliteitverhouding
Ondernemers kunnen op verschillende manieren gebruikmaken van Tap. Zo is de terminal al beschikbaar vanaf 45 euro. Voor ondernemers met hogere transactievolumes is er een abonnementsoptie van 20 euro per maand, waarbij het transactietarief verlaagd wordt naar 0,3 procent. Ook kunnen ondernemers kiezen voor een eenmalige aanschafprijs van 95 euro. De transactiekosten zijn bij dit model 1,5 procent per betaling met een lokale betaalkaart, en ondernemers betalen hierbij geen maandelijkse kosten.

Koen Köppen, CEO van Mollie, vertelt over Tap: “Veel kleine ondernemers zoeken een betaaloplossing die het werk niet belemmert, maar juist makkelijker maakt. Veel betaalterminals zijn echter duur of ingewikkeld, waardoor ondernemers momenteel nog worstelen met kaartbetalingen. Met Tap laten we zien dat het anders kan. De terminal is eenvoudig in gebruik, vergelijkbaar met een smartphone, betaalbaar en binnen dertig seconden gebruiksklaar. Bovendien werkt Tap altijd en overal, zodat ondernemers hun bedrijf zowel online als offline kunnen laten groeien en hun omnichannelstrategie kunnen versterken.”

Noot voor de redactie:
Bijgevoegde rechtenvrije afbeeldingen zijn geschikt voor gebruik.
Recent van Mollie  
Mollie versnelt netto omzetgroei naar 29 procent in 2025

Mollie lanceert Tap App die van elke smartphone of tablet een veilig pinapparaat maakt

Ondernemers laten groeikansen liggen door betalingen als kostenpost te zien

Verstreken tijd: 354 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Mollie contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl