www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (24 jaar en 122 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Archetype Agency BV

Salesforce.com brengt customer management online

geen software meer nodig met nieuwste CRM-aanbod

Salesforce.com introduceert vandaag haar op het internet gebaseerde CRM-oplossing in Amsterdam.

De leverancier van online CRM-oplossingen biedt een alternatief voor traditionele bedrijfssoftware, door CRM-, sales- en marketingondersteuning aan te bieden via een Application Service Provider (ASP) model. Met salesforce.com hoeven bedrijven niet langer zelf software te kopen, installeren, onderhouden of updaten, omdat deze dienst wordt aangeboden via het internet.

Quirein te Roller is in de Benelux verantwoordelijk voor het opzetten en uitbouwen van de lokale salesforce.com organisatie. Samenwerking en continue win-win relaties met klanten, staan hoog op de prioriteitenlijst.

Voordat hij bij salesforce.com in dienst trad, heeft Te Roller bij diverse bedrijven ervaring opgedaan. Zo werkte hij onder andere bij Vodafone, waar hij actief was in de business-to-business markt. Daarvoor was Te Roller bij Anker Systems verantwoordelijk voor de verkoop van interactieve multimediazuilen in combinatie met loyaliteitssystemen aan de Benelux retailmarkt. Ook verkocht hij voor het bekende BroadVision e-business softwareoplossingen aan top 100 bedrijven in de Benelux.

Salesforce.com heeft wereldwijd meer dan 5,000 klanten, inclusief Europese bedrijven als Berlitz, Daiwa Securities SMBC Europe, FleetSynergy, Le Méridien Hotel Group, Siemens en Pymarket. Dit jaar kochten meer bedrijven CRM van salesforce.com dan van Siebel, Oracle, SAP en PeopleSoft bij elkaar.

Er is een compleet pakket aan salesforce.com producten die geschikt zijn voor bedrijven van iedere grootte en die ontwikkeld zijn op basis van de wensen van gebruikers:
Š Professional Edition is één van salesforce.com’s belangrijkste producten en is ontwikkeld voor kleine tot middelgrote bedrijven die op zoek zijn naar CRM, maar geen nauwgezette integratie met bestaande applicaties of softwaresystemen vereisen.
Š Enterprise Edition biedt grotere bedrijven geavanceerde CRM-functionaliteit voor het automatiseren van sales-, service- en marketingprocessen.
Š Offline Edition stelt gebruikers in staat om hun klantinformatie over te zetten van de op het internet gebaseerde dienst naar de offline desktop ‘briefcase’, via dezelfde interface en applicaties. Deze editie is inbegrepen bij de Enterprise Edition en is als upgrade verkrijgbaar voor gebruikers van de Professional Edition.
Š Team Edition is de meest recente aanvulling op het assortiment. Het is een oplossing die is ontwikkeld voor kleinere bedrijven en biedt ondersteuning aan maximaal vijf gebruikers.

Alle edities hebben de salesforce.com ‘no-frills’-interface, zodat gebruikers niet overdonderd worden door een 'application-heavy' front page.

Salesforce.com is opgericht door ex-Oracle senior vice-president Marc Benioff en heeft investeringen ontvangen van Larry Ellison, voorzitter van Oracle, Halsey Minor, voorzitter van CNET, Ted Waitt, CEO van Gateway en Stratton Sclavos en CEO van VeriSign. Deze innovatieve dienst is in 2000 in de Verenigde Staten geïntroduceerd. Begin 2001 begon de Europese uitbreiding in Engeland en Ierland, gevolgd door Duitsland in maart 2002.

"CRM als een online dienst brengt een ommekeer teweeg in de wijze waarop bedrijven relaties met hun klanten ontwikkelen en onderhouden," zei Ariel Luedi, senior vice president EMEA sales. "In het kader van return on investment, kosten, implementatiesnelheid en onderhoud, is er absoluut geen concurrentie. We hebben een krachtige, gebruiksvriendelijke dienst gecreëerd, met alle voordelen van enterprise class software, maar zonder de risico’s."

Bedrijven ruilen 'out-of-the-box'-oplossingen, die worden aangeboden door softwaregiganten, in voor het online alternatief. Chuck Phillips van Morgan Stanley zegt dat CRM-softwareleverancier Siebel 30% opeenvolgende en 41% jaarlijkse neergang kent in licentie-inkomsten.*

Een onderzoek uitgevoerd door de Yankee Group onthult dat het kopen en gebruiken van salesforce.com tot 91% goedkoper is dan de total cost of ownership van vergelijkbare softwareapplicaties.

"Salesforce.com’s model voor het leveren van CRM als online tool geeft de software-industrie een nieuwe impuls," zei Quirein te Roller, regional manager Benelux van salesforce.com. "Ik kan mijn uitgebreide zakelijke- en IT-kennis inzetten om de uitrol van salesforce.com naar de Benelux-markt tot een succes te maken."

* Siebel continues to slide; downsizing underway 18/7/02


Verstreken tijd: 24 jaar en 122 dagen
PR contact  

Logo Archetype Agency BV
Salesforce.com contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl