ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (2 jaar en 110 dagen geleden)
Bedrijf:

Genetec introduceert Cloudlink 110, een compacte cloud-managedvideo bridge voor installaties met een lage dichtheid

Amsterdam, 25 september 2024 Genetec Inc. (“Genetec”), een toonaangevende technologieleverancier van unified oplossingen voor beveiliging, openbare veiligheid, operations en business intelligence, heeft vandaag de introductie van Cloudlink™ 110 aangekondigd, hun meest recente toevoeging aan de lijn van cloud-managed security appliances van Genetec. Het compacte apparaat is specifiek ontworpen om het videomanagement van minder zware toepassingen te vergemakkelijken. Het biedt een veelzijdige oplossing waarmee klanten in hun eigen tempo kunnen overschakelen op cloud- of hybride omgevingen.

De Cloudlink 110 optimaliseert de video-workload en zorgt voor naadloze cloudintegratie, zodat organisaties de interoperabiliteit tussen lokale omgevingen en de cloud kunnen waarborgen. De Cloudlink 110 ondersteunt zowel lokale opslag als cloud-opslag en maakt efficiënte communicatie mogelijk tussen het centrale hoofdkantoor en andere vestigingen. De flexibele hybride opslag biedt ook eenvoudige overgang naar cloud- of hybride omgevingen. Door organisaties in staat te stellen bestaande camera's te blijven gebruiken, vermindert Cloudlink 110 de noodzaak om veel camerasystemen aan te schaffen.

Dit maakt Cloudlink 110 bijzonder geschikt voor sectoren zoals retail, gemeentes en de gezondheidszorg. In de retailsector kan het de beveiligingswerkzaamheden van meerdere winkellocaties vereenvoudigen. Ook is het bijzonder geschikt voor steden, onder andere omdat het overheidsinstellingen die te maken hebben met krappe budgetten, helpt met het beheren van de fysieke beveiliging. Verder is Cloudlink geschikt voor de gezondheidszorg, waar het ondersteuning biedt voor het op afstand monitoren van kleinere locaties, zoals lokale klinieken.

“Wij transformeren fysieke beveiliging met onze hybride cloud-oplossingen”, zegt Christian Morin, Vice President Product Engineering van Genetec Inc. “Onze multi-workload oplossingen, die video, toegangscontrole, inbraak-detectie en meer kunnen verwerken, stellen organisaties in staat om hun beveiligingsdoelstellingen te bereiken met één enkel apparaat. Naarmate we onze oplossingen uitbreiden, zijn we in staat organisaties steeds meer flexibiliteit en betere beveiligingsprestaties te bieden om te voldoen aan veranderende beveiligingsbehoeften.”

Centraal bij het ontwerpen van Cloudlink 100 stond gebruiksgemak. Met automatische updates die in de cloud worden gemanaged, profiteren klanten van de continue beschikbaarheid van nieuwe functies en updates. Dat zorgt ervoor dat hun systemen veilig blijven en op topefficiëntie draaien, met minimale tussentijdse aanpassingen. Hierdoor hoeven klanten zich geen zorgen te maken over compatibiliteitsproblemen of storende upgrades, en kunnen ze zich richten op hun kernactiviteiten zonder dat ze gespecialiseerde technische expertise nodig hebben.

De Genetec Cloudlink 110 is vanaf heden wereldwijd beschikbaar via het Genetec netwerk van geaccrediteerde channel partners. Meer info is hier te vinden: https://www.genetec.com/product-releases/cloudlink-110.


De Cloudlink 110

Voor meer info: Hilde Kok, hilde@indeschijnwerpers.eu, +31629622599

Over Genetec:
Genetec Inc. is een wereldwijd technologiebedrijf dat al meer dan 25 jaar de fysieke beveiligingsindustrie transformeert. Het portfolio van oplossingen van het bedrijf stelt bedrijven, overheden en communities wereldwijd in staat, om mensen en middelen te beveiligen met respect voor de privacy van het individu en de vraag naar operationele efficiency. De oplossingen van Genetec, die gebaseerd zijn op open architectuur waarbij cybersecurity centraal staat, kunnen op locatie, in de cloud of in hybride geïmplementeerd worden. De paradepaardjes van het bedrijf, Genetec Security Center en Genetec Security Center SaaS, unificeren de belangrijkste fysieke beveiligingsfuncties, zoals toegangscontrole, videobewaking, automatische nummerplaatherkenning (ANPR), inbraakdetectie, communicatie en analytics. Het hoofdkantoor is gevestigd in Montreal, Canada. Genetec bedient zijn klanten via een uitgebreid netwerk van geaccrediteerde channelpartners en consultants in meer dan 159 landen. Ga voor meer informatie over Genetec naar: genetec.com/nl

© Genetec Inc., 2024. Genetec en het Genetec-logo zijn handelsmerken van Genetec Inc. en zijn mogelijk geregistreerd of in afwachting van registratie in verschillende landen. Andere handelsmerken die in dit document worden gebruikt, kunnen handelsmerken zijn van de fabrikanten of verkopers van de respectievelijke producten.
Recent van Genetec  
Genetec behaalt kwalificatie van Franse Nationale Cybersecurity Organisatie ANSSI

Genetec adviseert door groei AI-cyberrisico’s strengere authenticatiecontroles voor fysieke beveiligingssystemen

Genetec zorgt voor veiligheid van bezoekers en voertuigen in World of Volvo experience center

Verstreken tijd: 2 jaar en 110 dagen
Genetec contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl