ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (2 jaar en 21 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: nxt agency

4.000e lid sluit zich aan bij cybersecurity community

Vandaag heeft het 4.000e lid zich aangesloten bij de DTC Community, een online forum over cybersecurity onderwerpen. Sinds 2021 biedt het Digital Trust Center (DTC), onderdeel van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat, een centrale plek waar ondernemers en cybersecurityexperts samenkomen om vragen te beantwoorden en kennis uit te wisselen. Denk hierbij aan vragen over cloudbeleid, NIS2 en digitale kwetsbaarheden.

We zien de afgelopen maanden opvallende stijgingen binnen het online forum. Zo zijn er dit jaar bijvoorbeeld al 35.000 gelezen berichten, waar in heel 2023 30.000 berichtenzijn gelezen. We merken dat cybersecurity steeds hoger op de agenda van ondernemers komt te staan - mede dankzij de NIS2-richtlijn - en dat maakt dat er veel praktische informatie wordt uitgewisseld.”, aldus Irene van der Zanden – de Jong, Community Manager bij het Digital Trust Center.

Voornamelijk CISO’s actief
De DTC Community is gericht op cybersecurity experts enmkb-ondernemers. De 5 meest voorkomende functies binnen het online forum zijn op dit moment:
  • 18% is Chief Information Security Officer/CISO, Security Officer of ISO
  • 16% is ontwikkelaar, software engineer of heeft een vergelijkbare operationele functie
  • 15% is (IT-)manager ofICT-manager
  • 11% is CEO, eigenaar, ondernemer, directeur, oprichter of bestuurder
Cybersecurity is een uitdaging voor ons allemaal. Het is er en gaat nooit meer weg. Er is meer nodig dan een team aan experts. Het vereist een aanpak waarin we samenwerken om de uitdagingen aan te pakken. Daardoor geloof ik in de kracht die in de DTC Community kan liggen.”, zegtPeter Beentjes, CEO van een mkb-bedrijf, over de reden waarom hij zich aangemeld heeft bij de DTC Community.

De reden dat specialist informatiebeveiliging Lisette van Aarsen lid is geworden: “Ik ondersteun klanten bij het behalen van certificering en het behouden hiervan. Ik blijf graag op de hoogte van alle ontwikkelingen.

Meest besproken onderwerpen: NIS2, beveiligingslekken en anti-phishing tools
Op dit moment is het meest besproken onderwerp in op het online forum de aankomende cyberwet genaamd NIS2. Uit de gesprekken in de community blijkt dat de nieuwe wet veel vragen oproept, die expertleden vervolgens beantwoorden. Daarnaast worden er via het online platform waarschuwingen gedeeld voor ernstige beveiligingslekken of misbruik in bedrijfssoftware, ook wel cyber alerts genoemd. Verder vragen ondernemers regelmatig naar tools om hun medewerkers bewust te maken van phishing en online fraude.

Eerste fysieke netwerkevent
Om nog meer vertrouwen, verbinding en kennisdeling tussen de leden te bevorderen organiseert het DTC dit voorjaar een fysiek community event. Op deze dag staan ontmoeting, het vergroten van het netwerk en kennisuitwisseling centraal. Het DTC heeft een onafhankelijke rol en faciliteert met dit evenement kennisdeling binnen het bedrijfsleven.

Gevarieerde onderwerpen met verschillende technische niveaus staan op het programma. Denk hierbij aan ontwikkelingen zoals de impact van (generatieve) AI op het cybersecurity landschap of een technische duiding van nieuwe vormen van phishing. Maar ook Europese wetgeving (NIS2) en een actueel verhaal door een getroffen ondernemer komen aan bod.

Ben je ondernemer of (mede)verantwoordelijk voor de cybersecurity binnen je bedrijf? Sluit je dan (kosteloos) aan bij deDTC Community.

Sluit je aan 
Recent van Digital Trust Center (DTC)  
Actief misbruik kwetsbaarheden Fortinet producten

Keurmerk Digitale Basisveiligheid MKB gelanceerd

Kritieke kwetsbaarheid in React en Next.js

Verstreken tijd: 2 jaar en 21 dagen
Digital Trust .. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR