www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (2 jaar en 143 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Fortino Capital kondigt eerste exit aan in Duitsland met Symbio

Amsterdam Fortino Capital, een Europese investeringsmaatschappij die zich richt op sterk groeiende B2B-softwareoplossingen, kondigt vandaag aan dat Celonis, de wereldwijde marktleider in proces mining, het Duitse Symbioworld GmbH heeft overgenomen. Symbioworld is een innovatieve AI-gedreven leverancier van software voor bedrijfsprocesbeheer. Voor Fortino Capital betekent dit de eerste verkoop van een investering in Duitsland.

Fortino Capital investeerde aanvankelijk in Symbio in december 2022, omdat het bedrijf een sterke organische groei liet zien met een vast en terugkerend klantenbestand. Na de investering heeft Fortino het Symbio management bijgestaan in het verder professionaliseren van het bedrijf en het benutten van het groeipotentieel. Fortino ondersteunde Symbio in het versnellen van de groei door operationele ervaring te bieden als Saas B2B-investeerder. Gedurende de participatie van Fortino Capital heeft Symbio een aanzienlijke groei doorgemaakt, mogelijk gemaakt door nieuwe productinnovaties gericht op AI, de implementatie van een verfijnde go-to-market strategie en verdere internationalisering.

Philipp Remy, partner bij Fortino Capital, legt uit: "De overname van Symbio door Celonis symboliseert een belangrijke gebeurtenis in de markt, omdat de twee bedrijven nu managers en medewerkers kunnen voorzien van een geïntegreerde end-to-end proceservaring om proces best practices toe te passen in combinatie met real-time performance metrics en monitoring. We willen het Symbio team bedanken voor ons sterke partnership en de zeer succesvolle weg die we samen hebben afgelegd. Met de lancering van de Symbio AI Copilot dit jaar, heeft Symbio opnieuw een grote stap voorwaarts gezet in haar positie als koploper in Business Process Management. Fortino heeft het Symbio management ondersteund bij het bedenken en lanceren van deze productinnovatie in de beginfase van haar participatie met een sterk toenemende en grote klantvraag en bijbehorende commerciële tractie. We wensen het Symbio en Celonis team het allerbeste toe in hun missie om procesintelligentie naar alle bedrijven over de hele wereld te brengen."

Oliver Zeller, CEO en medeoprichter van Symbio, voegt toe: "Door de krachten te bundelen met Celonis hebben we een ongelofelijkekans om op een schaalbare manier procesintelligentie, die op werknemers gericht is, mogelijk te maken. Het combineren van Celonis' toonaangevende process mining technologie met Symbio's mogelijkheid om medewerkers in staat te stellen om eenvoudig alle relevante processen en informatie op te halen via AI search en persoonlijke Copilot-capaciteit, zorgt voor een game-changer in processintelligentie voor onze klanten. Ik wil Philipp en het hele Fortino team bedanken voor de ondersteuning met hun uitmuntende operationele expertise en onberispelijke inzet, waardoor Symbio snel kon profiteren van de juiste strategische focus, wat duidelijk zichtbaar is in ons versnelde groeitraject."

Verstreken tijd: 2 jaar en 143 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Fortino Capita.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl