ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (3 jaar en 23 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: CFF Communications

Rijksoverheid en Oracle vernieuwen overeenkomst

Nederlandse overheidsinstanties hebben nu toegang tot Oracle Cloud Infrastructure

Den Haag/Utrecht, 19 juli 2023 - De Nederlandse Rijksoverheid heeft ervoor gekozen om Oracle Cloud Infrastructure (OCI) op te nemen in haar cloudserviceaanbod voor overheidsinstanties als onderdeel van een verlenging van haar bestaande servicecontract met Oracle. Met het aanbieden van OCI’s commerciële public cloud regio’s wordt de Rijksoverheid in staat gesteld om te profiteren van de vele voordelen die cloud computing biedt, waaronder schaalbaarheid, flexibiliteit en betrouwbare prestaties.

De verlenging van de overeenkomst omvat een versie van de standaard cloudvoorwaarden en een Data Processing Agreement op basis van de Data Protection Impact Assessment (DPIA) van de overheid van beschikbare clouddiensten.

"Deze vernieuwde overeenkomst met Oracle markeert een belangrijk moment in onze strategische samenwerking", zo zegt Richard Wiersema, Directeur Operatie DICTU van het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat en tevens Strategisch Leveranciersmanager Oracle voor de Rijksoverheid. “Met Oracle hebben we als Rijksoverheid een belangrijke partner in huis die ons helpt bij het verwezenlijken van onze digitale doelstellingen en te voldoen aan de behoeften van de Nederlandse samenleving. De cloud speelt daarin een cruciale rol."

OCI biedt geavanceerde mogelijkheden op het gebied van privacy en beveiliging, waardoor overheidsinstanties met vertrouwen kunnen werken in de cloud. Het voldoet aan de hoogste internationale normen en biedt een uitgebreid scala aan beveiligingsfuncties, waaronder geavanceerde versleutelingstechnologieën, geïntegreerd identiteitsbeheer en strenge toegangscontroles. Door gebruik te maken van Oracle Cloud Infrastructure helpt Oracle de Rijksoverheid veilig gegevens opslaan, verwerken en analyseren, terwijl ze voldoen aan de strengste eisen op het gebied van privacybescherming.

"Met onze vernieuwde samenwerking kunnen we de Rijksoverheid, als cloudpartner, verder ondersteunen bij hun doelstellingen op digitaal vlak", vertelt Wilfred Scholman, Country Leader voor Oracle Nederland. "Met OCI voorzien we in een cloudinfrastructuur die is ontworpen om te voldoen aan de unieke behoeften van de Rijksoverheid. Zoals bij al onze klanten, streven we ernaar om de Rijksoverheid de best mogelijke technologie en beveiligingsstandaarden te bieden, zodat zij zich kunnen richten op hun belangrijke werk voor de burgers van Nederland."



Over Oracle
Oracle biedt geïntegreerde applicatiesuites plus een veilige, autonome infrastructuur in de Oracle Cloud. Ga voor meer informatie over Oracle (NYSE: ORCL) naar oracle.com.

Handelsmerken
Oracle, Java, MySQL en NetSuite zijn geregistreerde handelsmerken van Oracle Corporation. NetSuite was het allereerste cloudbedrijf en luidde als zodanig het begin in van het nieuwe cloudcomputing-tijdperk.

Contactinformatie
Julien Harbers
Corporate Communications Director Oracle Benelux
E: julien.harbers@oracle.com
Recent van Oracle Nederland  
Oracle en NetSuite lanceren AI-oplossing voor restaurantbeheer

Oracle brengt Java 26 uit

Oracle Red Bull Racing verlengt titelsponsorschap met Oracle

Verstreken tijd: 3 jaar en 23 dagen
Oracle Nederla.. contact  

+31 030 669 9000
www.oracle.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR