www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (3 jaar en 53 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Meerderheid organisaties breidt alleen uit naar het buitenland als zij een vestigingskantoor kunnen openen

Een derde zet de stap over de grens niet door economische situatie

Amsterdam - Maar liefst 55 procent van de organisaties wil alleen naar het buitenland uitbreiden als zij daar een vestigingskantoor kunnen openen. Dit blijkt uit onderzoek van financieel dienstverlener Mollie onder ruim 400 beslissers en verantwoordelijken op het gebied van financiën, marketing, sales of algemeen management. Hoewel de stap over de grens populair is, is deze niet voor alle bedrijven weggelegd. Bijna een kwart van de organisaties (24%) geeft aan het niet te kunnen veroorloven om (verder) over de grens uit te breiden.

Werven in het buitenland
De huidige economische situatie maakt de stap naar het buitenland ook niet gemakkelijker. Een derde van de beslissers en verantwoordelijken (30%) stelt namelijk dat dit hen ervan weerhoudt om over de grens uit te breiden. Naast de economische situatie lopen organisaties ook tegen andere zaken aan als zij de ambitie hebben om over de grens te ondernemen. Zo zegt 27 procent dat zij bij uitbreiding niet goed weten hoe zij personeel moeten werven in het buitenland.

Gluren bij de buren
Dat veel processen anders werken in het buitenland blijkt ook uit het feit dat een kwart van de organisaties (25%) überhaupt niet goed weet waar te beginnen als zij willen uitbreiden naar het buitenland.Als organisaties dan wel de stap over de grens durven te nemen, dan staat voor twintig procent Duitsland bovenaan de wensenlijst. De top vijf wordt aangevuld met België (16%), de Verenigde Staten (10%), China (5%) en het Verenigd Koninkrijk (4%).

Raymond Lansheuvel, Head of Business Development Nederland bij Mollie: “Uitbreiden naar het buitenland kan een spannende stap zijn, zeker tijdens een onzekere economische tijd. Toch is het belangrijk om juist in dit soort tijden te innoveren en kijken waar het groeipotentieel zit. Eén van onze buurlanden kan dan een veilige keuze zijn, omdat je daarbij vaak goed vanuit Nederland kan opereren. Maar zelfs dan is een goede voorbereiding enorm belangrijk. In het desbetreffende land kent niemand jouw merk, dus je zal veel moeten investeren in brand awareness. Daarvoor is het essentieel dat je weet wat de consumenten daar willen. Dit kan namelijk enorm verschillen per land, zo zijn in Duitsland bijvoorbeeld reviews veel belangrijker voor de consument dan in Nederland. Een lokale aanpak is dus cruciaal. Werk daarbij samen met lokale partners die weten hoe de markt en de cultuur in elkaar steken. Dat betekent niet dat je direct een kantoor over de grens hoeft te openen, want met het hybride werken kan je vanuit elke plek werken aan je uitbreiding.”
Recent van Mollie  
Van Amsterdam naar Europa: Mollie rondt Europese dekking af en investeert 350 miljoen in verdere groei binnen de EER

Mollie versnelt netto omzetgroei naar 29 procent in 2025

Mollie lanceert Tap App die van elke smartphone of tablet een veilig pinapparaat maakt

Verstreken tijd: 3 jaar en 53 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Mollie contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR