ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (3 jaar en 95 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

B2B en B2G-dienstverlener Mourik kiest Bizzomate voor digitalisering bedrijfsprocessen

Oplossingen op basis van Mendix low-code maken efficiëntere werkvoorbereiding en centrale afhandeling facturen mogelijk

Bizzomate, specialist in software-oplossingen voor het digitaliseren en optimaliseren van bedrijfsprocessen gaat Mourik, een B2B en B2G-dienstverlener op het gebied van infrastructuur, industriële diensten, utiliteitsbouw en catalyst handling, ondersteunen, bij het digitaliseren van diverse complexe bedrijfsprocessen. De administratie van diverse projecten wordt hierdoor veel efficiënter waardoor er aanzienlijk wordt bespaard op tijd en kosten.

Digitaliseren bedrijfsprocessen
Als onderdeel van de strategie van Mourik om betere oplossingen aan klanten te leveren, wilde de organisatie efficiënter gaan functioneren en de beschikbare data in de organisatie beter inzichtelijk maken. Een belangrijk onderdeel daarvan was het digitaliseren van diverse bedrijfsprocessen. Het bedrijf ging daarom op zoek naar een partner die hen hierbij kon ondersteunen en koos voor Bizzomate.

Stef Koomans, programmamanager low-code bij Mourik: “We hebben gekozen voor Bizzomate omdat ze verder kijken dan het bouwen van applicaties alleen. Ze kijken ook naar de business value die het digitaliseren van bedrijfsprocessen en Mendix low-code moet opleveren voor Mourik. We zijn er dan ook van overtuigd dat zij ons helpen om de efficiency van onze organisatie naar een hoger plan te gaan tillen in de komende periode.”

Traffic & More
Bizzomate is inmiddels gestart met de bouw van twee applicaties op basis van het Mendix low-code platform. Het eerste project, ‘Traffic & More’ is een nieuwe backoffice-applicatie die werkvoorbereiders centraal inzicht biedt in de te plaatsen wegafzettingen rond een infrastructuurproject. Werkvoorbereiders kunnen daardoor makkelijker werkopdrachten verstrekken aan het uitvoerend personeel en zijn minder tijd kwijt aan de administratie van de voorbereiding en uitvoering.

Order to cash
Daarnaast is Bizzomate gestart met de bouw van een ‘Order to Cash’- applicatie. Deze applicatie gaat het proces van order tot facturatie digitaliseren voor alle bedrijfsonderdelen die werken voor de industrie. Zo ontstaat er meer centraal inzicht in de verstrekte opdrachten van opdrachtgevers, het onderhanden werk en de openstaande bedragen en kan sneller en efficiënter worden gewerkt.

Koomans: “Wij zien digitalisering als een belangrijke schakel in de efficiencyslag die we de komende jaren gaan maken als organisatie. Door back-office applicaties te bouwen die in alle vestigingen te gebruiken zijn, kunnen onze medewerkers uniformer gaan werken en wordt onze administratie minder foutgevoelig. Daardoor kunnen zij aanzienlijk besparen op de tijd die ze hieraan kwijt zijn. "Dit geeft ons personeel meer tijd om zich te richten op het realiseren van alle projecten waar we momenteel aan werken.”

Henry Kraaijenbos, partner bij Bizzomate: “We zijn erg blij dat Mourik heeft gekozen voor Bizzomate. Wij zijn ervan overtuigd dat we met onze kennis van het digitaliseren van bedrijfsprocessen met Mendix low-code de efficiency- doelstellingen die we samen met Mourik hebben opgesteld, volledig gaan realiseren. "Daardoor zijn er in de toekomst minder overheadkosten en wordt de margedruk verder verlaagd.”

image image



Over Bizzomate
Bizzomate is een specialist in software-oplossingen voor het digitaliseren en optimaliseren van bedrijfsprocessen. Door het gebruik van innovatieve methoden en de beste tools zoals het Mendix low-code platform helpen we bedrijven hun systemen te moderniseren, processen te automatiseren en klantcontact te verbeteren. Meer informatie: https://www.bizzomate.com/

Over Mourik: wereldspeler en familiebedrijf in één
Mourik behoort bij de grotere zelfstandige familiebedrijven van Nederland. Een B2B dienstverlener op het gebied van infrastructuur, industriële diensten, utiliteitsbouw en catalyst handling. Bijna 90 jaar na haar oprichting is Mourik een bedrijf met een omzet van ruim 532 miljoen euro en wereldwijd 2.200 medewerkers. Mourik biedt klanten in de publieke en private sector een multidisciplinair pakket als totaaloplossing. Mourik staat voor een gezond rendement, continuïteit, veilig werken en maatschappelijk verantwoord ondernemen. Innovatiekracht, ondernemerszin, en hardwerkende, competente en betrokken medewerkers maken Mourik tot een toekomstgericht bedrijf. Het bedrijf, met hoofdkantoor in Groot-Ammers, wordt geleid door CEO Kees Jan Mourik. Meer informatie: www.mourik.com

Verstreken tijd: 3 jaar en 95 dagen
Bizzomate contact  

+31 0 43 311 05 70
www.bizzomate.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl