ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (3 jaar en 108 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: PRGoeroes

Easly: enige aanbieder online coronatesten voor reizigers

Utrecht, 23 maart 2023 – Reizigers moeten voor een aantal landen nog steeds een coronatest (laten) afnemen. De testlocaties van de GGD zijn echter bijna geheel gesloten. Medisch bedrijf Easly uit Utrecht biedt als enige onderneming reizigers een uitkomst met het aanbieden van een online PCR-zelftest of een online antigeen sneltest. Die kunnen heel eenvoudig thuis worden uitgevoerd.

Niet gevaccineerde of niet-volledig gevaccineerde reizigers naar bijvoorbeeld Japan moeten een negatieve PCR-testuitslag laten zien, die op het moment van vertrek naar Japan niet ouder is dan 72 uur. Dat geldt momenteel ook voor landen als Chili of de Filippijnen. Easly biedt zowel een speeksel PCR-test als een antigeentest aan om je te laten testen op corona.

Bij de PCR-test moet een reiziger simpelweg zijn speeksel naar het laboratorium van Easly opsturen. Hij of zij ontvangt het resultaat 48 uur na ontvangst in het lab.

“Wij zijn de enige partij in Nederland, die een online PCR-test aanbiedt die in een lab wordt gevalideerd”, zegt Jeroen de Jong, CEO van Easly. “Bij een positief resultaat krijg je een herstelbewijs. Er zijn momenteel nog heel weinig locaties, waar je zo’n PCR-test kunt doen. Als Easly kunnen wij het hele land bedienen met onze eenvoudige online test.”

De antigeen sneltest van Easly werkt nog sneller dan de PCR-test. De reiziger krijgt van Easly binnen 15 minuten het resultaat van de coronatest. Deze antigeen coronazelftest wordt onder online begeleiding van één van de medische experts van Easly uitgevoerd. Het verschil tussen een PCR-test en een allergeen test is dat de laatste als iets minder betrouwbaar wordt gezien.



Noot voor de redactie. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jeroen de Jong, CEO en oprichter van Easly. Telefoonnummer: 06-25437992, e-mail: jeroen@easly.nl

Over Easly
Easly is in 2021 opgericht. Het medisch bedrijf is ontstaan vanuit het bedrijf Spoedtest Corona. De missie van Easly is om medisch gefundeerde e-health oplossingen samen met specialisten te ontwikkelen. Easly streeft naar een beter gezondheidssysteem voor zowel patiënten als artsen. Het bedrijf heeft zich sinds kort in Utrecht gevestigd.

Verstreken tijd: 3 jaar en 108 dagen
PR contact  

Logo PRGoeroes
Easly contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu