www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (3 jaar en 81 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Kwart werkgevers zet sportmogelijkheden in als laatste redmiddel voor nieuw personeel

Amsterdam – De helft van werkend Nederland (52%) is van mening dat het stimuleren van bedrijfsfitness goed is voor het imago van een werkgever. Al helemaal in de huidige arbeidsmarkt. De krapte leidt er namelijk toe dat werkgevers alles uit de kast halen om medewerkers te werven, waaronder het aanbieden van sportmogelijkheden. 23 procent van de werkgevers geeft zelfs aan dat dit het laatste redmiddel is in het werven van personeel. Dit blijkt uit onderzoek van OneFit, het flexibele sport membership voor zowel bedrijven als particulieren, onder ruim 1.100 Nederlanders in loondienst van achttien jaar en ouder.

Medewerkers stimuleren om meer te bewegen
Het aanbieden van bedrijfsfitness is voor (potentiële) medewerkers dus aantrekkelijk. Een kwart van de medewerkers (23%) geeft aan dat de werkgever hem kan ondersteunen in zijn fitheid door hier een beloning aan te koppelen. Denk aan een ‘gratis’ gezonde lunch, een cadeaubon om sportartikelen mee aan te schaffen of een uur in de week ruimte vanuit de werkgever om te besteden aan vitaliteit. Een kleinere groep (14%) ziet graag ondersteuning van de werkgever in hun fitheid door bijvoorbeeld het aanbieden van activiteiten, zoals workouts en workshops.

Robert Meirmans, verantwoordelijk voor de zakelijke markt van OneFit: “Door de aanhoudende personeelskrapte zetten werkgevers alle zeilen bij om op te vallen en nieuwe mensen aan te trekken. Het aanbieden van sportmogelijkheden helpt daarbij. Deze arbeidsvoorwaarde is niet meer weg te denken en brengt bovendien medewerkers op een informele, leuke manier samen. Het is dan ook duidelijk dat het een positieve impact heeft op zowel de aantrekkingskracht van als de algehele sfeer binnen een bedrijf. Maar dit moet natuurlijk niet de hoofdreden zijn. Uit diverse onderzoeken blijkt dat medewerkers met een gezonde en actieve levensstijl ook minder snel en vaak ziek zijn. Stimuleer en motiveer medewerkers dus om te gaan sporten, op een manier die bij ze past. In deze tijd van goede voornemens, en natuurlijk het griepseizoen, kun je jouw medewerkers net dat laatste zetje geven om een gezonde en actieve levensstijl aan te nemen. Bij OneFit vinden we dat ontzettend belangrijk en willen we managementteams aansporen om een dergelijke levensstijl te stimuleren binnen bedrijven. Daarom ontwikkelden we speciaal voor het managementteam ‘The OneFit Commit’, een manifest dat de leidinggevende kern kan ondertekenen om zich hieraan te committeren. Door het goede voorbeeld te geven, het welzijn en de vitaliteit van medewerkers te ondersteunen en het bevorderen van een actieve gezonde levensstijl maken deze werkgevers van hun medewerkers prioriteit.”

----------------

Over het onderzoek
Dit onderzoek is in opdracht van OneFit uitgevoerd door PanelWizard onder 1.116 Nederlanders (18+) in loondienst.

Verstreken tijd: 3 jaar en 81 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Urban Sports C.. contact  

085 - 888 48 26
urbansportsclub.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl