www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (3 jaar en 81 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Draaiende houden van IT-afdeling gaat ten koste van innovatietijd

Vier op de tien IT-beslissers niet tevreden over datavolwassenheid van organisatie

Utrecht – Twee op de vijf IT-beslissers (38%) geven aan dat zij vooral bezig zijn met het draaiende houden van de IT-afdeling, waardoor zij weinig tot geen tijd hebben voor innovatie. Dit blijkt uit onderzoek van Conclusion, multidisciplinaire dienstverlener op het vlak van Business Transformatie en IT Services, onder 596 IT-beslissers uit het Nederlandse bedrijfsleven.

Datavolwassenheid en -kwaliteit
Bijna een derde (32%) van de IT-beslissers geven aan dat zijn/haar organisatie geen duidelijke datastrategie heeft. Als we verdiepen, zien we dat de meerderheid (56%) tevreden is met de datavolwassenheid van de organisatie waar zij werken. Toch vindt ook een groot deel, namelijk twee op de vijf, de datavolwassenheid van de organisatie ondermaats. Over de kwaliteit van de data in de organisatie valt ook nog te twisten. De helft (49%) van de IT-beslissers geeft aan volledig te vertrouwen op de datasets van hun organisatie. Voor de andere helft geldt dit niet. Ook geeft slechts 47 procent aan snel te kunnen voldoen aan verzoeken met betrekking tot nieuwe datasets.

Ruud Hoyng, Business Manager bij Hot ITem, onderdeel van Conclusion: “Het technisch fundament om datagedreven te werken is – of wordt – in veel organisaties gelegd. De vraag is of er ook echt een visie bestaat op waardecreatie vanuit de data. Hoe gaat de business de data benutten? Een goede datastrategie biedt kansen voor innovatie, omdat je snel kunt inspelen op ontwikkelingen en wendbaar genoeg bent om potentieel tijdig te benutten. IT kan hierin een waardevolle facilitator en sparringpartner voor de business zijn. Om door de hele organisatie draagvlak te creëren voor de nieuwe werkwijze, is het belangrijk dat er capaciteit wordt vrijgemaakt voor de change. Je hebt veranderaars nodig en het vergt tijd en resources. Enthousiastelingen moeten de eerste kansen aangrijpen en daar vervolgens hun ervaring over delen met collega’s, zodat ook die de meerwaarde zien van datagedreven – oftewel ‘fact based’ – werken.”

Meer resultaten inzien? Download dan hier de onepager.

Over het onderzoek
Aan dit online onderzoek hebben 596 respondenten meegewerkt. De respondenten zijn (mede)beslissend of eindverantwoordelijk op het gebied van IT binnen hun organisatie en zijn werkzaam op verschillende niveaus, verdeeld over verschillende sectoren. Het onderzoek is uitgevoerd door Panelwizard in opdracht van Conclusion.
Recent van Conclusion  
Nederlander voelt zich machteloos over eigen data: ‘Weigeren is geen optie’

Conclusion benoemt John van der Steen als directeur Conclusion Enablement

Havenbedrijf Rotterdam kiest Conclusion Intelligence voor meerjarig beheer en doorontwikkeling van dataplatform

Verstreken tijd: 3 jaar en 81 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Conclusion contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl