www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (4 jaar en 109 dagen geleden)
Bedrijf:

GO Sharing start met 400 elektrische deelscooters en e-bikes in Almere

30 maart 2022 - Deelvervoerbedrijf GO Sharing start vrijdag 1 april met het plaatsen van 200 elektrische deelscooters en 200 e-bikes in Almere. Het bedrijf wil met het deelvervoer een alternatief bieden voor het bezit van eigen vervoer, dat veelal milieuvervuilend is en veel openbare ruimte in beslag neemt.

Vanaf vrijdag biedt GO Sharing zijn deelvervoer ook in Almere aan. Het bedrijf start met 400 elektrische deelvoertuigen: 200 deelscooters en 200 deelfietsen. Via de GO Sharing app zijn de voertuigen terug te vinden en te reserveren. De gebruiker betaalt een starttarief en vervolgens per minuut voor het gebruik van het voertuig. Ook is het mogelijk om het voertuig in de parkeerstand te zetten, zodat het tot je beschikking blijft na een pauze. De accu’s van de voertuigen worden door medewerkers van GO Sharing vervangen zodra ze leeg dreigen te raken.

Wethouder Julius Lindenbergh zegt: “Almere heeft het al goed voor elkaar op het gebied van auto, fiets en OV. Met deze pilot deelmobiliteit proberen we de mobiliteit in onze stad verder te verbeteren. Bijvoorbeeld door efficiënter ruimtegebruik, het verduurzamen van korte ritjes en door iedereen de kans te geven gebruik te maken van een fiets of scooter. Hiermee hopen we Almere nog aantrekkelijker te maken voor zowel bewoners als bezoekers.”

Floriade
GO Sharing is mobiliteitspartner van de Floriade Expo 2022, die op 14 april start. Bij de wereldtuinbouwtentoonstelling, die eens per tien jaar plaatsvindt en dit jaar het thema ‘Growing Green Cities’ heeft, zullen de elektrische deelfietsen van GO Sharing te vinden zijn om makkelijk en snel tussen de Floriade en station Almere te pendelen.

Elektrische deelfietsen, -scooters en -auto’s
De elektrische deelvoertuigen zijn onderdeel van het multimodale aanbod waarmee GO Sharing de reis van deur tot deur, ook tussen regio’s, wil ondersteunen met deelvervoer.

GO Sharing CEO Raymon Pouwels legt uit: “Eigen vervoer is in de meeste gevallen nog milieuvervuilend en neemt onnodig veel openbare ruimte in beslag. In onze missie om eigendom van voertuigen te vervangen door deelmobiliteit, is het ondersteunen van de reis van deur tot deur cruciaal. Ook als je naar een andere stad reist wil je hetzelfde gemak als een eigen voertuig. Ons doel is om overal binnen 3 minuten lopen een deelscooter of e-bike te bieden. In enkele steden bieden we nu ook op centrale punten elektrische deelauto’s aan, zodat je ook met het deelvervoer naar een andere stad kunt reizen. Daar pak je dan weer een deelscooter of e-bike naar je eindbestemming. Allemaal via één app en tegen een tarief dat concurreert met het bezit van een auto.”

Verstreken tijd: 4 jaar en 109 dagen
GO Sharing contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR