www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (4 jaar en 112 dagen geleden)
Bedrijf:

PPRO koopt Alpha Fintech in baanbrekende deal

Londen, 8 maart 2022 – PPRO, de toonaangevende leverancier van digitale betalingsinfrastructuur, neemt het next-gen betalingstechnologiebedrijf Alpha Fintech over. Met de deal vergroot PPRO zijn productaanbod en breidt het zijn netwerk in de regio Azië-Pacific uit. Dankzij de overname kan PPRO producten en diensten sneller aan klanten leveren.

Het cloud-based platform van Alpha Fintech zorgt voor een naadloze integratie van digitale betalingsproducten en -diensten, van betalingsverwerking en merchant management tot risicobeheer, fraudepreventie en data-analyse.

Alpha Fintech heeft een cruciale rol gespeeld bij de groei van banken, fintech-ondernemingen en betalingsdienstaanbieders in de regio Azië-Pacific, waaronder de Nieuw-Zeelandse bank BNZ en de super-app Grab in Zuidoost-Azië.

Dankzij de toevoeging van het Alpha-platform kan PPRO nu plug-and-play-oplossingen aanbieden waarmee klanten producten en diensten sneller en op schaal kunnen integreren. Klanten kunnen meer wereldwijde betalingsstromen verwerken en applicaties van derden integreren, ze hebben meer mogelijkheden voor compliance en risicomanagement en kunnen meer informatie uit hun data halen.

PPRO versterkt zich daarnaast met de 90 paytech-experts van Alpha, die voor het grootste deel gebaseerd zijn in Australië, Argentinië, de VS en Singapore. Zij versterken het netwerk van PPRO daar en dragen bij aan het streven van PPRO om een wereldspeler op het gebied van payments te worden.

Over de deal zei Simon Black, CEO van PPRO: "De overname van Alpha Fintech versterkt onze positie als een vooraanstaande speler in betalingstechnologie en als infrastructuurpartner voor payment service providers, ondernemingen, banken en fintechs."

"Wereldwijde betaaldienstverlening groeit sneller dan ooit. Samen met Alpha bieden we de infrastructuur die organisaties nodig hebben om hun betalingsplatforms uit te bouwen."

Oliver Rajic, CEO van Alpha Fintech, was ook blij met de deal. Hij zei: "We willen de wereld van betalingen opschudden en democratiseren. Met hun wereldwijde bereik en goede reputatie is PPRO de perfecte partner om ons daarbij te helpen. We staan te trappelen om samen te werken met Simon en zijn team om end-to-end oplossingen te bedenken die alle aspecten van digitale betalingen dekken."

De transactie wordt naar verwachting in het eerste kwartaal van 2022 afgerond. Financial Technology Partners (FT Partners) was de financieel adviseur en Noerr de juridisch adviseur van PPRO. Advocatenkantoor Morrison & Foerster begeleidde Alpha Fintech bij de transactie.

Verstreken tijd: 4 jaar en 112 dagen
PPRO contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo ACES Direct
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103845 persberichten
7044 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17533 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl