ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (5 jaar en 106 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Influx PR & Communicatie

Zircon introduceert nieuwe Taal Selector feature op scanners en detectors voor meer gebruikersgemak

QR-code geeft toegang tot handleidingen, productinformatie en instructievideo’s in voorkeurstaal

Campbell/Huizen, 1 november 2021- - Zircon Corporation, wereldwijde producent van scan- en detectieoplossingen voor balken (balkzoekers), metaaldetectors en elektrascanners, heeft alle producten uit de L-serie, HD-serie en MetalliScanner-serie uitgerust met een QR- code. Na het scannen van de QR-code met een mobiele telefoon opent een taalkeuzemenu. De gebruiker kan de voorkeurstaal selecteren waarin vervolgens bijbehorende productinformatie, handleidingen en instructievideo’s worden weergegeven op zijn smartphone.

De nieuwe Taal Selector is beschikbaar in het Nederlands, Duits, Frans, Spaans en Zweeds. Met de nieuwe functionaliteit kunnen gebruikers snel en eenvoudig overal op hun smartphone de instructievideo bekijken en door de productbeschrijving scrollen in de gewenste taal.

Met de Taal Selector speelt Zircon in op de vraag vanuit de markt naar meer gebruikersgemak. “Gebruikers gaven aan dat de papieren handleidingen vaak tegelijk met de verpakking, ongelezen in de prullenbak verdwijnen”, stelt Fred de Haas, als European Sales Executive verantwoordelijk voor alle Zircon salesactiviteiten en business development in Europa. “Door het scannen van de QR-code die in het display van het apparaat verschijnt, kunnen gebruikers in de gewenste taal lezen en bekijken hoe het apparaat werkt. Sneller en eenvoudiger kan bijna niet.”

Zircon is de eerste leverancier in de markt van balkzoekers, metaaldetectors en elektrascanners die een dergelijke functionaliteit beschikbaar heeft gemaakt. De nieuwe feature is in lijn met het gebruikersgemak en de gebruiksvriendelijkheid van alle Zircon-apparatuur die voor elke klus is in te stellen naar wens en behoefte van de doe-het-zelver dan wel de bouwprofessional.

Over Zircon
Zircon ontwerpt, maakt en verkoopt de wereldwijd meest verkochte elektronische scan- en detectieoplossingen voor balken (balkzoekers), metaaldetectors en elektrascanners voor professionals en doe-het-zelvers. Het elektronische Zircon-handgereedschap wordt wereldwijd verkocht in 30 landen in Noord- en Zuid-Amerika, Europa, Azië en Australië. Meer informatie op https://nl.zircon.com/

ZIRCON is een geregistreerd handelsmerk van Zircon Corporation.


Redactionele informatie of beeldmateriaal
Influx PR & Communicatie – Margienke Smit, info@influx-pr.com, T: 055 3663034
Tags  

Verstreken tijd: 5 jaar en 106 dagen
PR contact  

Logo Influx PR & Communicatie
Zircon contact  

Fred de Haas
+31 611 921 909
Fred.de-Haas@zircon.com
nl.zircon.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl