www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (5 jaar en 85 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Cybercriminelen gebruiken exotische programmeertalen

Amsterdam, 27 juli 2021 - Hackers gebruiken steeds vaker ongebruikelijke programmeertalen om malware aan te passen of nieuwe malware te ontwikkelen. Dit wordt geïllustreerd door de studie "Old Dogs New Tricks" van BlackBerry Limited, leverancier van beveiligingssoftware en-diensten.

Samenvatting onderzoek
Malware-auteurs hebben wellicht de reputatie traag te zijn met het veranderen van wat voor hen werkt. Maar dit is niet altijd het geval. Sommige malwaregroepen hebben van de gelegenheid gebruik gemaakt om nieuwe of "exotische" programmeertalen uit te proberen om detectie door beveiligingsexperts te omzeilen, of om specifieke pijnpunten in hun ontwikkelingsproces aan te pakken.

Het BlackBerry Research & Intelligence-team koos vier ongewone programmeertalen die van belang waren om te onderzoeken. Programmeertalen zijn bijvoorbeeld Go, D, Nim en Rust. De BlackBerry-onderzoekers ontdekten dat:
  • Deze talen kunnen bestaande handtekening gebaseerde detectie tegengaan
  • Het gebruik van ongebruikelijke talen maakt reverse-engineering moeilijker
  • Nieuwe programmeertalen maskeren malware, waardoor deze niet alleen moeilijker te detecteren is, maar ook moeilijker te kraken
  • Het rapport laat zien wie deze talen gebruikt en welke ontwikkelingen kunnen worden verwacht. Tegelijkertijd bevat het rapport een lijst van de bekende malware die in de afgelopen tien jaar in deze ongebruikelijke talen is geschreven.
“Malware-auteurs staan bekend om hun vermogen om hun vaardigheden en gedrag aan te passen en te profiteren van nieuwere technologieën. Dit rapport gaat in op minder productieve programmeertalen en hun gebruik in het malwarelandschap. Het is van cruciaal belang dat de industrie en klanten deze trends begrijpen en in de gaten houden, aangezien ze alleen maar zullen toenemen”, aldus Eric Milam, VP Threat Research bij BlackBerry.

Om het rapport te downloaden, ga naar: https://blogs.blackberry.com/en/2021/07/old-dogs-new-tricks-attackers-adopt-exotic-programming-languages



BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over BlackBerry
BlackBerry (NYSE: BB; TSX: BB) levert betrouwbare beveiligingssoftware en -diensten aan organisaties en overheidsinstellingen wereldwijd, die ze nodig hebben om het Internet of Things te beveiligen. Het bedrijf beveiligt meer dan 500 miljoen eindpunten, waaronder 175 miljoen auto's op de weg. Gevestigd in Waterloo, Ontario, zet het bedrijf AI en machine learning in om innovatieve oplossingen te bieden op het gebied van veiligheid, cybersecurity en dataprivacy. Daarnaast is BlackBerry voorloper op belangrijke gebieden zoals endpointsecurity-management, encryptie en geïntegreerde systemen. Voor meer informatie, bezoek BlackBerry.com en volg het bedrijf via @BlackBerry.



Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ingrid van den Nieuwenhof of Evi van Lieshoud van LEWIS:
Tel: +31 40 235 46 00
E-mail: blackberryNL@teamlewis.com

Verstreken tijd: 5 jaar en 85 dagen
BlackBerry contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR