www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (5 jaar en 55 dagen geleden)
Bedrijf:

Amac Amersfoort verhuist naar nieuwe vestiging in Langestraat

Oude pand was ooit tweede winkel van Apple-reseller

Amersfoort, 22 juni 2021 – Apple Premium Reseller Amac verhuist dinsdag 29 juni zijn winkel in Amersfoort naar een nieuw pand. De nieuwe winkel komt verderop in de Langestraat en krijgt een aanzienlijke upgrade. Zo zal de nieuwe Amac-winkel onder meer beter toegankelijk zijn voor minder validen. Voor Amac-CEO Ed Bindels betekent de verhuizing het afscheid van zijn tweede winkel die hij in 2006 opende en waaraan hij mooie herinneringen koestert.

Aan de Langestraat 52 komt een Amac-store in een statig hoekpand in de stijl van de Amsterdamse School met vier verdiepingen. Op de eerste verdieping krijgt de winkel een grote servicebalie en een reparatieservice voor iPhones en iPads, een demo-opstelling met de Mac Pro en een trainingsruimte met uitzicht over de Langestraat.

Design uit Cupertino
Vanwege de locatie is er in de Verenigde Staten een speciaal design gemaakt voor de winkel. “De mensen van het Apple-hoofdkantoor in Cupertino hebben een prachtig ontwerp gemaakt waarbij er veel daglicht naar binnen valt via de zijgevel. Dit is de eerste keer dat ze dat gedaan hebben voor een Amac-winkel”, aldus Bindels. Verder zal het ontwerp conform de laatste Apple-standaard zijn.

Het oude pand aan de Langestraat 121 voldeed niet meer aan de voorwaarden van Apple voor een volgende upgrade, vertelt Bindels. “De oude winkel heeft een hoogteverschil en is daarom slecht toegankelijk voor minder validen. De nieuwe winkel zit bovendien aan een betere, drukkere plek aan de Langestraat.”

Emotioneel
De eerste Amac werd in 2005 geopend aan de Mariaplaats in Utrecht. In maart 2006 opende Bindels de tweede Amac-vestiging in Amersfoort. “De verhuizing is daarom een beetje emotioneel voor me”, vertelt hij. “Het is voor mij altijd een bijzonder pand geweest en de verbouwing heeft indertijd vele maanden geduurd omdat de ruimte heel lang niet was gebruikt. Het heette toen nog Apple Centre en we mochten de hele indeling toen nog zelf bepalen. Het zag er echt totaal anders uit.”

Bindels bivakkeerde toentertijd nog een tijdje in de oude winkel. “Ik heb er nog een aantal nachten geslapen vóór de opening, omdat de Apple-voorraad al geleverd was en de beveiliging nog niet werkte. Ik moest me dan heel vroeg wassen in het keukentje voordat de aannemers kwamen en ik at pizza om de hoek als diner.”

Over Amac
Amac is de grootste Apple Premium Reseller van Nederland. De onderneming werd in 2005 opgericht door Ed Bindels met aanvankelijk één filiaal op de Utrechtse Mariaplaats. Bindels heeft Amac sindsdien weten uit te bouwen tot een premiumketen met inmiddels 50 vestigingen in het hele land, een zeer succesvolle webshop en Amac Pro voor zakelijke klanten en onderwijs. Sinds 2017 is Amac marktleider als grootste Apple Premium Reseller van Nederland, met een compleet aanbod aan Apple-producten en accessoires voor Mac, iPad, iPhone en Apple Watch. Daarnaast is Amac de grootste officiële reparatiepartner van Apple in Nederland en biedt het bedrijf nog andere diensten aan Apple-gebruikers, waaronder Amac Support en iMember voor persoonlijke ondersteuning en producttrainingen. Amac verwacht in het fiscaal jaar 2020/21 een omzet van ruim 200 miljoen euro.
Tags  
Recent van Amac (A-Mac B.V.)  
Amac opent flagshipstore in The CubeHouse op de Zuidas

Accessoires en slimme gadgets dit jaar populair kerstcadeau

Amac in Enschede naar grotere winkel vanwege extra klandizie

Verstreken tijd: 5 jaar en 55 dagen
Amac (A-Mac B... contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR