www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (5 jaar en 93 dagen geleden)
Bedrijf:

TIE Kinetix benoemt nieuwe Manager Operations voor Benelux

Breukelen, Nederland – 16 april 2021 om 8 uur CEST–De Raad van Bestuur van TIE Kinetix is verheugd om aan te kondigen dat dhr. Joost van Koot is aangewezen als de nieuwe Manager Operations voor de Benelux bij TIE Kinetix. Ook zal hij onderdeel gaan uitmaken van het managementteam van TIE Kinetix.

Joost van Koot (1977) heeft meer dan 20 jaar ervaring in dienstverlenende organisaties na van origine te zijn gestart in het financiële domein. Voordat hij in dienst is getreden bij TIE Kinetix, heeft hij functies bekleed in algemeen en operationeel management, productontwikkeling en strategie voor diverse internationaal opererende bedrijven in Nederland, waaronder Exact Software. Tijdens zijn carrière heeft Joost van Koot succesvol een Executive MBA opleiding afgerond aan de RSM Erasmus University.

Als Manager Operations Benelux is hij verantwoordelijk voor de operationele activiteiten van TIE Kinetix in de Benelux en is zijn opdracht om de operationele organisatie efficiënter te organiseren, door te ontwikkelen en verder te professionaliseren. De ervaring van Joost zal TIE Kinetix helpen de leidende marktpositie van TIE Kinetix in Nederland, België en Luxemburg verder uit te kunnen bouwen.

Jan Sundelin, CEO van TIE Kinetix, zegt: "Joost van Koot heeft een diepgaande maar ook brede achtergrond. Op basis van zijn uitgebreide en diverse achtergrond is Joost van Koot in staat om onze operationele organisatie in de Benelux vorm te geven en op korte termijn naar een volgend niveau te brengen. Een stabiele operationele organisatie vormt immers de basis van het succes van ons bedrijf."

Joost van Koot zegt: "Ik ben enorm gemotiveerd om te starten met deze nieuwe uitdaging bij TIE Kinetix en de kans te krijgen om de toekomst van het bedrijf mede vorm te geven. Met onze superieure SaaS-oplossingen voor de digitalisering van de supply chain en een uitstekend operationeel team zijn we klaar om onze klanten volledig te ontzorgen!"

Verstreken tijd: 5 jaar en 93 dagen
TIE Kinetix N... contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo SureSync
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu