ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (5 jaar en 92 dagen geleden)
Bedrijf:

Datingapp Breeze klaar om na corona Nederland te veroveren

Versoepelingen en vaccinaties spelen Breeze in de kaart

Bij de nieuwe datingapp Breeze staan echte ontmoetingen centraal. Het vertrekpunt is online, de eerstvolgende stap is meteen offline; een echte date in de kroeg, op een terras of een wandeling bij jou in de buurt. Corona gooide roet in het eten bij de lancering van de app. Maar na succesvolle deelname aan het tv-programma Dragon’s Den en met het langzaam open gaan van Nederland staat Breeze in de startblokken om Nederland te veroveren.

Het idee achter Breeze is anders dan bij andere datingapps. Marsha Goei (24) en Joris van Doorninck (26) zijn twee van de oprichters/bedenkers van Breeze. “Bij de meeste datingapps kun je swipen en chatten tot je een ons weegt. Wij willen juist echte ontmoetingen waarbij mensen elkaar vooral in het écht leren kennen”, legt Joris uit. “Daarom krijg je per dag maar twee matches te zien die op basis van een zelflerend algoritme uitgekozen zijn. Uiteraard kun je vervolgens zelf kiezen of je met diegene op date wil maar de enige manier om er achter komen of het wat kan worden is om in het echt af te spreken. Breeze heeft geen chatfunctie.”

Dragons’ Den deelname
Dat de makers en bedenkers van Breeze ambitieus zijn getuigt hun deelname aan het programma Dragons' Den. Gisteravond was te zien dat ook Dragon Shawn Harris gelooft in het concept. Zij bood 300.000 euro voor 15 procent van de aandelen. Met de mogelijke investering van Harris wil Breeze verder uitbreiden in Nederland en ook Breeze-dates buiten de Randstad te organiseren. Maar de ambities reiken verder dan Nederland. Marsha: ”We zijn de enige app ter wereld waarbij de ontmoeting in het echt centraal staat. We willen de rest van de wereld zo snel mogelijk laten kennismaken met Breeze.” Tot nu toe zijn er al ruim 3.000 koppels op date geweest en het doel voor 2021 zijn 20.000 dates. Kijkend naar het streven over vijf jaar dan moet de teller op 5 miljoen georganiseerde dates staan.

Klaar voor de Summer of love
“Inderdaad, helemaal nieuw is Breeze niet”, vertelt Marsha. “Vlak voordat corona toesloeg stond onze app live, alleen toen kwamen we thuis te zitten. Geen ideale situatie voor een datingapp waarbij juist de fysieke ontmoeting centraal staat. We hebben in de tussentijd heel succesvol wandeldates georganiseerd, maar zodra het mag gaan we weer naar de kroeg of het terras op voor een drankje. We staan nu misschien nog meer achter ons eigen idee dan we al deden. Wij zien om ons heen dat de behoefte naar echte ontmoetingen nu groter is dan ooit. De summer of love komt eraan!”

Over Breeze
Breeze is een datingapp die het vinden van een leuke date zo makkelijk mogelijk probeert te maken. Dat doet de app door singles niet zelf te laten swipen door profielen, maar door elke dag maximaal twee zo goed mogelijk passende matches aan te bieden. Breeze heeft geen chatfunctie, dus de enige manier om je match te leren kennen is door een datumprikker in te vullen. Tot zover is het gebruik van de app helemaal gratis. Pas wanneer een match op date gaat betalen zij per persoon 7,50 en krijgen zij bij een van de aangesloten cafés het eerste welkomstdrankje gratis. Zolang de horeca gesloten is, biedt Breeze wandeldates aan tegen 5 euro per persoon. Breeze is erg populair onder jongeren tussen de 20 en 35 jaar.

https://breeze.social/

Verstreken tijd: 5 jaar en 92 dagen
Datingapp Bree.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu