www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (5 jaar en 151 dagen geleden)
Bedrijf:

Renewd neemt deel aan Green Consumption Pledge van Europese Unie

Voorop in de strijd voor een duurzame toekomst

Maandag 25 januari 2021 stond de lancering van de ‘Green Consumption Pledge’ op het programma, een initiatief waarbij Renewd voor de Europese Commissie op het podium verscheen als één van de Europese pioniers van verduurzaming van het bedrijf en zijn producten.

Green Consumption Pledge
De Green Consumption Pledge is een initiatief dat valt onder de Nieuwe Consumentenagenda, een voorstel dat afgelopen november werd goedgekeurd door de Europese Commissie ter bevordering van duurzame consumptie. In deze agenda worden bedrijven in diverse sectoren van de economie opgeroepen concrete, openbare en controleerbare verbintenissen aan te gaan om hun totale koolstofvoetafdruk te verkleinen, duurzamere producten te produceren en op de markt te brengen en hun inspanningen te verdubbelen om de consumenten bewuster te maken van de gevolgen van hun consumptiekeuzes.

Tijdens het online persconferentie verbonden vijf verschillende bedrijven zich aan specifieke duurzaamheidsdoelen die in overleg met de Europese Commissie van tevoren waren opgesteld. Naast Renewd, stonden LEGO, L’Oréal, Decathlon en Colruyt op het podium. “We zijn er erg trots op dat we als Renewd, een relatief klein bedrijf, tussen deze grote namen stonden”, aldus Pieter Waasdorp (Managing Director Renewd). “Dit laat nog maar eens zien dat onze bedrijfsvoering en producten een meer dan toegevoegde waarde hebben in de (circulaire) economie. Goed om te zien dat onze groene aanpak wordt herkend en erkend door de EU

Groene beloftes van Renewd
Het voorbereidingstraject was ingericht op grote multinationals en niet direct uitvoerbaar voor een relatief kleine organisatie als Renewd. Om voor het MKB het goede voorbeeld te geven en de groene transitie te stimuleren, zijn Renewd en de Europese Commissie samen tot een aantal duurzame beloftes gekomen.  Zo gaat Renewd zich ertoe zetten om de komende jaren nog gedetailleerder in kaart te brengen hoeveel de Europese consument kan besparen bij de keuze voor gebruikte producten ten opzichte van nieuwe producten en is Renewd van plan om deze besparingen verder te concretiseren en te optimaliseren. Daarnaast staat een uitbreiding van het assortiment op de planning, om duurzame producten nog toegankelijker te maken voor de consument.

Link naar persconferentie:
https://www.renewd.com/press-release-consumption-pledges

Link naar de beloften: https://ec.europa.eu/info/policies/consumers/consumer-protection/green-consumption-pledge-initiative_en


Over Renewd
Renewd is een merk van gebruikte elektronica als iPhones, iPads en MacBooks van de hoogst denkbare kwaliteit. Het Utrechtse bedrijf, opgericht in 2014 en inmiddels in samenwerking met grote retail partijen als bol.com, Media Markt en Alza in heel Europa actief, focust zich op het verduurzamen van de telecommarkt door devices een tweede leven te geven. De missie is dan ook om te helpen het wereldwijde e-waste probleem terug te dringen en duurzame keuzes beter betaalbaar te maken. Door intensieve samenwerkingen met gecertificeerde bedrijven is Renewd het enige merk dat aantoonbaar gebruik maakt van 100% originele onderdelen.

Voor meer informatie:
p.waasdorp@renewd.com +31 6 55 160 398
http://renewd.com/
https://www.linkedin.com/company/renewd/








Verstreken tijd: 5 jaar en 151 dagen
Renewd contact  

030 - 227 01 21
www.renewd.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo ACES Direct
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103845 persberichten
7044 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17533 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR