ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (5 jaar en 133 dagen geleden)
Bedrijf:

Heinen & Hopman kiest Medius voor geautomatiseerde factuurverwerking

Crediteuren efficiënter afgehandeld met behulp van machine learning

Arnhem - Heinen & Hopman, een toonaangevend bedrijf in maritieme engineering, kiest Medius om de verwerking van facturen in de wereldwijde opererende organisatie te stroomlijnen. Heinen & Hopman is actief op meer dan 30 locaties over de hele wereld. De maritieme engineeringspecialist heeft daarom betrouwbare, cloudgebaseerde oplossingen nodig om de financiële processen in de gehele organisatie zo efficiënt mogelijk te ondersteunen.

Efficiëntieslag crediteurenproces dankzij machine learning
Om deze uitdaging het hoofd te bieden heeft Heinen & Hopman gekozen voor Medius AP Automation. Met deze oplossing vormen zij qua applicatielandschap het fundament voor de ondersteuning van de core business van Heinen & Hopman. De organisatie gaat Medius AP Automation gebruiken voor elk onderdeel van het crediteurenproces. De oplossing brengt grote efficiëntieverbeteringen met zich mee door het gebruik van machine learning tijdens het data capture proces dat tevens op orderregelniveau plaats gaat vinden.

Andere belangrijke vereisten voor Heinen & Hopman bij de keuze voor een passende oplossing voor geautomatiseerde factuurverwerking waren efficiënte workflows, geautomatiseerde factuurmatching, financiële controle en ondersteuning van lokale wet- en regelgeving.

Realtime inzage in cashflowpositie per bedrijfsentiteit
André Beukers, CFO bij Heinen & Hopman zegt: “We hebben voor Medius AP Automation gekozen vanwege de uitgebreide en bewezen integratie met Microsoft Dynamics 365 for Finance en Operations. Hierdoor beschikken we over een oplossing voor de geautomatiseerde verwerking van facturen die we snel en eenvoudig in al onze entiteiten kunnen uitrollen. Met Medius AP Automation beschikken we over dashboards die ons real-time inzage geven in de cashflowpositie per entiteit, per land en per valuta in real-time te monitoren. Bovendien hebben we volledige inzage in de factuurstatus en ook de controle over de autorisaties. Dit is van cruciaal belang om een efficiënte financiële verwerking te garanderen terwijl wij ons kunnen bezighouden met de groei van onze dagelijkse kernactiviteiten.”

Per Åkerberg, CEO van Medius, zegt: "We zijn verheugd Heinen & Hopman te mogen verwelkomen als klant van Medius. Dit is een goed voorbeeld van hoe onze oplossingen bedrijven wereldwijd helpen om processen te stroomlijnen, tijd te besparen en de controle over de financiële afwikkeling van facturen te vergroten.”

Verstreken tijd: 5 jaar en 133 dagen
Medius contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl