www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (6 jaar en 130 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

ilionx transformeert waterschap Noorderzijlvest in datagedreven organisatie met business intelligence

Groningen – Het waterschap Noorderzijlvest kiest voor IT-dienstverlener ilionx voor de levering en implementatie van een business intelligence (BI) platform, evenals de migratie en doorontwikkeling van de huidige BI-toepassingen. De keuze voor ilionx komt voort uit een Europees best value aanbestedingstraject. De overeenkomst kan tot acht jaar verlengd worden. Met de samenwerking start Noorderzijlvest haar transformatie tot een datagedreven organisatie.

Van on premise naar cloud
De oude BI-omgeving van het waterschap draaide nog geheel on premise. Dit voldeed niet meer aan de wens van het waterschap om toekomstgericht te werken. Daarnaast kon de kwaliteit van haar datawarehouse en databronnen niet voldoende gewaarborgd worden. Er is daarom gekozen voor een moderne, centrale dataomgeving in de cloud met Microsoft Power BI. Deze omgeving is flexibel en eenvoudig in gebruik en beheer. De omgeving voldoet ook aan de hoge veiligheidseisen die gesteld worden. De eerste stap is inmiddels gezet: ilionx heeft het financieel management informatiesysteem van Noorderzijlvest succesvol naar Power BI gemigreerd.

Datagestuurd werken door data science
Met de vernieuwde BI-omgeving kan het waterschap nieuwe functionaliteiten inzetten. Zo is het mogelijk om cijfergestuurd te werken door in bepaalde procesketens data science in te zetten, bijvoorbeeld in de afvalwaterzuivering of in het waterstandbeleid. Hiernaast wordt gekeken naar de inzet van BI voor de interne bedrijfsvoering en hoe dit onder andere de afdelingen HR en financiën kan ondersteunen. Op deze manier kan het waterschap Noorderzijlvest op data gestoelde beslissingen nemen en snel inspelen op veranderingen.

Richard Gerds, projectleider bij waterschap Noorderzijlvest: “In het aanbestedingstraject is ilionx als beste uit de bus gekomen. We waren niet alleen op zoek naar een nieuwe, toekomstvaste data- en BI-omgeving, maar vooral naar een partner die de juiste expertise met zich meedraagt. Deze hebben we gevonden in ilionx. De organisatie heeft veel ervaring op het gebied van regionale overheden en beschikt over een visie die goed bij onze organisatie past. We staan samen vol vertrouwen aan de vooravond van een digitale transformatie.”

Stevan van der Werf, business intelligence consultant bij ilionx: “De samenwerking met het waterschap Noorderzijlvest voelde al direct als een partnership. Zij hebben de domeinkennis in huis, terwijl wij de expertise op het gebied van BI met ons meebrengen. Door deze combinatie versterken we elkaar. De lijnen zijn heel kort, letterlijk en figuurlijk: de fysieke schakelafstand is klein. Daarbovenop hebben we dezelfde Groningse mentaliteit. Ik kijk uit naar een succesvolle voortgang van onze samenwerking.”
Recent van ilionx  
ilionx behaalt SBTi-validatie voor haar klimaatdoelen

ilionx ondertekent Convenant Reservisten en Werkgevers

ilionx behaalt Elite Partnerstatus bij Snowflake

Verstreken tijd: 6 jaar en 130 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
ilionx contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl