ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (6 jaar en 82 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

BlackBerry AtHoc integreert met Microsoft Teams voor veilige en efficiënte communicatie tijdens een crisissituatie

Amsterdam, 7 oktober 2020 – BlackBerry presenteert vandaag de integratie van zijn crisiscommunicatie-oplossing, BlackBerry® AtHoc®, met het real-time samenwerkingsplatform Microsoft Teams.

Onmisbare meldingen
Vanwege de pandemie passen werknemers zich aan en gebruiken ze verschillende tools om hun werkzaamheden te doen en verbonden te blijven met collega’s. Daarom moeten organisaties de juiste IT- en beveiligingsregels opstellen, zodat digitaal werken mogelijk is en blijft. De integratie van BlackBerry AtHoc met Teams sluit daarbij aan. Deze zorgt ervoor dat elke organisatie, die via het platform communiceert, in staat is om rechtstreeks contact op te nemen met iedereen binnen de organisatie tijdens een crisissituatie. Zo kunnen organisaties werknemers waarschuwingen of belangrijke updates sturen en zien of medewerkers in orde zijn in het geval van een noodsituatie.

"In grote wereldwijde organisaties is tijd van essentieel belang", zegt David Wiseman, Vice President of Secure Communications bij BlackBerry. “Met BlackBerry AtHoc kunnen managers op elk apparaat zoveel waarschuwingen en updates publiceren als nodig is. Deze nieuwe mogelijkheid om crisiscommunicatie via Teams te beheren, zal het proces stroomlijnen en meer inzicht geven tijdens een noodsituatie. Dit is een geweldige kans voor ons om ons bereik uit te breiden en de nodige ondersteuning te bieden aan organisaties die het Teams-platform al gebruiken."

Lees het volledige, Engelstalige persbericht hier.

Lees hier alle aankondigingen die tijdens de BlackBerry Security Summit zijn gedaan. Sessies kunnen de komende 30 dagen nog bekeken worden na registratie.



Over BlackBerry
BlackBerry (NYSE: BB; TSX: BB) levert betrouwbare beveiligingssoftware en -diensten aan organisaties en overheidsinstellingen wereldwijd, die ze nodig hebben om het Internet of Things te beveiligen. Het bedrijf beveiligt meer dan 500M eindpunten, waaronder 150M auto's op de weg. Gevestigd in Waterloo, Ontario, zet het bedrijf zich in voor veiligheid, cybersecurity en dataprivacy. Daarnaast is BlackBerry voorloper op belangrijke gebieden zoals kunstmatige intelligentie, endpointsecurity en -management, encryptie en geïntegreerde systemen.Voor meer informatie, bezoek BlackBerry.com en volg het bedrijf via @BlackBerry.



Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ingrid van den Nieuwenhof, Marjolein van Aarle of Evi van Lieshoud van LEWIS:
Tel:+31 40 235 46 00
E-mail:blackberryNL@teamlewis.com

Verstreken tijd: 6 jaar en 82 dagen
BlackBerry contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR