www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (24 jaar en 133 dagen geleden)
Bedrijf:

COMPUWARE INTRODUCEERT FUNCTIONELE TESTING VOOR DE SAP WEB APPLICATION SERVER TECHNOLOGIE

COMPUWARE TESTPARTNER 5.1.0 WERD SAP GECERTIFICEERD OMDAT HET BEDRIJVEN VERTROUWEN BIEDT BIJ DE IMPLEMENTATIE VAN SAP APPLICATIES

AMSTERDAM, 20 september, 2002 --Compuware Corporation (Nasdaq: CPWR) kondigt aan dat Compuware TestPartner 5.1.0 interface certificatie krijgt van SAP. TestPartner integreert en vult de SAP testomgeving eCATT aan. Het biedt tevens volledige HTML testondersteuning aan voor mySAP.com en niet-SAP applicaties. De introductie van deze geautomatiseerde testmogelijkheden betekent dat het volledige mySAP.com e-business platform functioneel getest kan worden, om zo de werking en de efficiëntie te verhogen.

Compuware, SAP Software Partner, levert een vollledig aanbod van applicatietest- en performantie-oplossingen. Testpartner, onderdeel van de QACenter familie, is een tool voor de automatisering van de functionele testen. Het biedt bedrijven de garantie dat applicaties werken zoals verwacht, vanaf de ontwikkeling en bij het maken van wijzigingen tijdens het testproces. Versie 5.1.0 zorgt ervoor dat bedrijven tijd en geld besparen bij de implementatie van hun op Web Application Server-gebaseerde oplossingen. De ondersteuning van TestPartner voor het  mySAP.com e-business platform maakt het mogelijk om snel, en al tijdens de ontwikkelingsfase, testgegevens te verkrijgen. Het product zorgt er ook voor dat testgegevens uitgewisseld kunnen worden, wat de nauwkeurigheid en de productiviteit van de tester ten goede komt.

"In de huidige, sterk concurrerende markt is het niet langer mogelijk dat bedrijven hopen op de juiste return-on-investment van hun IT-investeringen," zegt Derek Prior, Research Director, Gartner. "Heel wat bedrijven schakelen daarom over op SAP Web Application Server toepassingen. Hierbij kunnen geautomatiseerde testoplossingen namelijk echt hulp bieden om de hoogste return-on-investment te verkrijgen en de rentabiliteit van de geïntegreerde applicaties te bevorderen."

De integratie van Compuware TestPartner met eCATT verhoogt de nauwkeurigheid en de efficiëntie van de SAP testomgeving. Bovendien worden de scripting en gebruikersinterface voor TestPartner 5.1.0 in één enkel scherm geïntegreerd met mySAP.com. Hierdoor worden alle testgegevens in een centrale opslagplaats bewaard, waardoor de productiviteit van de tester wordt verhoogd. 

"De ondersteuning van TestPartner voor SAP Web Application Server bevestigt wederom onze wens om klanten een goede ondersteuning te bieden voor hun ERP/CRM applicaties," zegt Mike Killian, Product Manager, Compuware Corporation. "De SAP certificering voor TestPartner versterkt dit. Het getuigt van de professionaliteit waarmee Compuware klanten helpt om betrouwbare, bedrijfskritische applicaties te managen."

 

Over Compuware Corporation
Compuware Corporation, is een toonaangevend bedrijf dat waarde biedt aan klanten door software en professionele diensten. Deze verhogen de productiviteit en reduceren de kosten in alle fases van de levenscyclus van een applicatie. Met toonaangevende oplossing die de kwaliteit en de integratie verbeteren en de performantie van gedistribueerde e-business omgevingen en bedrijfssoftware optimaliseert, wil Compuware snel inspelen op de steeds veranderende behoeften van bedrijven. Voor meer informatie over Compuware, bezoek:
www.compuware.com of www.compuware.nl

SAP, mySAP.com en alle andere SAP producten en diensten hierboven vermeld zijn gedeponeerde merken van SAP AG in Duitsland en diverse andere landen. 

Voor meer informatie, contact:

Compuware BV
Rolf Visser / Marketing Manager
Hoogoorddreef 5
1101 BA Amsterdam
rolf.visser@nl.compuware.com
Tel: 020 3118800
Mob: 06 25010100
Internet :
www.compuware.nl


Verstreken tijd: 24 jaar en 133 dagen
Compuware B.V. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl