ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (9 jaar en 154 dagen geleden)
Bedrijf:

Google voegt acht Nederlandse bezienswaardigheden toe aan Google Street View

Naast hotspots als het Olympisch Stadion en Het Scheepvaartmuseum, ook de Efteling nu virtueel te verkennen

Amsterdam - Google heeft acht Nederlandse attracties toegevoegd aan Google Street View. Aan de hand van 360-graden beelden kan iedereen wereldwijd nu ook toeristische trekpleisters als de Efteling, het Vondelpark en Het Scheepvaartmuseum virtueel verkennen vanaf de laptop, smartphone en/of tablet.



Amsterdamse hotspots en de Efteling
Google heeft in totaal acht Nederlandse locaties toegevoegd aan Google Street View. Via een speciale ‘Trekker’, een draagbare camera met maar liefst vijftien lenzen, zijn 360-graden beelden tot stand gekomen waarmee je virtueel door natuur en cultuur kunt lopen.

De locaties die recent zijn toegevoegd zijn als volgt:
  1. Attractiepark Efteling - Loop tussen de reuzen en trollen en bekijk de attracties van de Efteling
  2. Amsterdamse Bos - Maak virtueel een wandeling op deze prachtige plek midden in de natuur van onze hoofdstad
  3. Madame Tussauds Amsterdam - Bekijk de beroemde wassenbeelden in Madame Tussauds en kies jouw favoriet
  4. Het Scheepvaartmuseum (waarbij je tevens kunt rondlopen buiten het museum) - Ontdek 500 jaar maritieme geschiedenis
  5. Melkweg - Loop alvast rond in de concert- en theaterzaal van dit gebouw aan de Amsterdamse grachtengordel
  6. Het Olympisch Stadion met atletiekbaan in Amsterdam
  7. Vondelpark - Bekijk het bekendste en drukst bezochte park van Amsterdam
  8. NEMO Science Museum (dakterras) - Loop rond op het dakterras en bereid je voor op een volle dag wetenschappelijke ontdekkingen doen.
Cindy Penders, Communication Manager bij Google, hierover: “Wij vinden het geweldig dat we nu nog meer Nederlandse bezienswaardigheden bij mensen thuis kunnen brengen. Dit maakt het mogelijk om bijvoorbeeld het Olympisch Stadion te bezoeken of door het Amsterdamse Bos te wandelen vanuit je luie stoel. En hier blijft het niet bij. Binnenkort gaan we nog meer Nederlandse bezienswaardigheden tonen via Google Street View. Op deze manier is en wordt Nederlandse natuur én cultuur voor iedereen toegankelijk.”

Over Google LLC
De missie van Google is om alle informatie ter wereld te organiseren en universeel toegankelijk en bruikbaar te maken. Met producten en platforms zoals Search, Maps, Gmail, Android, Google Play, YouTube en Chrome speelt Google een rol van betekenis in het dagelijks leven van miljarden mensen en is Google uitgegroeid tot een van de meest bekende bedrijven in de wereld. Google is een dochteronderneming van Alphabet Inc. Alle andere bedrijfs- en productnamen kunnen handelsmerken zijn van bijbehorende bedrijven waarmee zij zijn verbonden. Raadpleeg voor meer informatie www.google.com.

Verstreken tijd: 9 jaar en 154 dagen
Google contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR