www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 175 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

IFS presenteert nieuwe versie IFS Enterprise Operational Intelligence

De nieuwe functies bieden de mogelijkheid om op maat gemaakte visualisaties toe te voegen, een plug-and-play-integratie met IFS Applications en een integratie met de IFS IoT Business Connector

IFS, wereldwijd leverancier van applicatiesoftware, kondigt een grote update van zijn IFS Enterprise Operational Intelligence-product (IFS EOI) aan. Het is de eerste grote release sinds de oplossing in juli 2015 werd verworven na de overname van VisionWaves.

De nieuwe IFS EOI-versie (8.1) wordt begin 2017 op de markt gebracht en omvat de volgende verbeteringen.
  • Custom maps – Klanten kunnen hun visualisaties uitbreiden door elk type tekening of illustratie toe te voegen en te koppelen aan prestatiedata. Hierdoor zijn gebruikers in staat direct via het IFS EOI-platform prestaties te monitoren aan de hand van elk soort visuele representatie, waaronder blauwdrukken, bouwtekeningen of een afbeelding van een asset.

  • Integratie met IFS Applications – IFS EOI is nu voorzien van een plug-and-play-integratie met de informatiebronnen in IFS Applications; dit versnelt de ontwikkeling van EOI-modellen die gebruikmaken van IFS Applications-data, en voorziet klanten van een perfecte synchronisatie tussen de twee oplossingen.

  • IoT – De nieuwe versie is ontwikkeld voor de IFS IoT Business Connector en stelt klanten in staat IFS EOI te gebruiken om IoT-data te koppelen aan bedrijfsstrategie, doelstellingen, targets en prestaties.

  • Plannen – IFS EOI maakt nu naast de bestaande model-, data- en execution engines ook gebruik van de geavanceerde IFS Dynamic Scheduling Engine (DSE) die ook de planningoplossing van IFS Mobile Workforce Management mogelijk maakt. Door de planningmogelijkheid kan er prescriptive analytics worden toegepast op elk willekeurig planninggerelateerd bedrijsscenario. Aan de hand van historische data kunnen dan niet alleen mogelijke toekomstige scenario’s, maar ook de noodzakelijke additionele acties worden bepaald.

  • Nieuwe userinterface – De nieuwe versie heeft een frisse, moderne uitstraling gekregen om klanttevredenheid en een goede gebruikerservaring te promoten.

IFS EOI 8.1 wordt ontwikkeld en getest in samenwerking met early-adopter-klant Edwards Companies. Het bedrijf is gevestigd in de VS.



“We besloten mee te doen met het IFS EOI early-adopter-programma, omdat we als eerste wilden profiteren van de nieuwe en verbeterde functies”, zegt Dean Kissos, COO van Edwards Companies. “Als ontwikkelaar van commercieel en particulier vastgoed waren we met name geïnteresseerd in de nieuwe custom maps-functie. Deze functie stelt ons in staat een willekeurige bouwtekening of blauwdruk naar het EOI-platform te uploaden en te visualiseren. Hierdoor wordt identificatie vereenvoudigd en beschikken we over uitgebreidere monitoring- en managementmogelijkheden.”

“Sinds de overname vorig jaar hebben we onze R&D-investeringen in IFS EOI verdubbeld en deze update is het eerste, directe resultaat daarvan”, zegt Dan Matthews, CTO van IFS. “Ik ben vooral tevreden over de synergieën die we hebben gecreëerd met andere IFS-producten dankzij de integratie met IFS Applications, het erbij betrekken van onze nieuwe IFS IoT Business Connector en de incorporatie van onze scheduling engine.”

De nieuwe versie van het product werd gepresenteerd tijdens de IFS World Conference 2016 in Göteborg, Zweden. Meer informatie over hoe IFS Enterprise Operational Intelligence bedrijven helpt vind je hier:  www.ifsworld.com/nl/solutions/enterprise-operational-intelligence/

NB: naast de vernieuwde versie van IFS EOI introduceert IFS nog twee nieuwe producten, waaronder een proof-of-concept oplossing die werd ontwikkeld door IFS Labs, de denktank van het bedrijf. De oplossing ondersteunt onderhoudsmedewerkers met dronetechnologie geïntegreerd met IFS Applications. De live-integratie automatiseert het genereren van werkorders bij het inspecteren van assets.

Ook lanceert IFS een nieuwe en verbeterde versie van IFS Mobile Workforce Management. De updates omvatten onder andere geautomatiseerd resource-plannen, roosteren en diensten indelen. Deze oplossing werd ontwikkeld om de klanten van IFS te helpen hun planningprocessen te stroomlijnen en te automatiseren, zodat ze hun resources op effectievere wijze kunnen gebruiken en zo tijd en geld besparen.

###

Over IFS
IFS™ is wereldwijd een erkend leider in het ontwikkelen en leveren van enterprise-software op het gebied van Enterprise Resource Planning (ERP), Enterprise Asset Management (EAM) en Enterprise Service Management (ESM). IFS is opgericht in 1983 en brengt zijn klanten in specifieke sectoren dichterbij hun business. Daarnaast helpt IFS hen zich slagvaardiger te maken om zich voor te bereiden op de toekomst van hun sector. De 2.800 medewerkers van IFS ondersteunen meer dan 1 miljoen gebruikers wereldwijd vanuit een netwerk dat bestaat uit lokale vestigingen en een groeiend ecosysteem met partners. Meer informatie is te vinden op: IFSworld.com

Volg ons op Twitter: @ifsworld.

Lees de IFS-blog over technologie, innovatie en creativiteit: http://blog.ifsworld.com/.

Contactinformatie

IFS

Petra Tuitert
Marketing Manager Benelux
+31 (0)40 292 32 92
Petra.tuitert@ifsworld.com

LVTPR
Metta van Straten / Marcel Klein
+31 (0)30 656 50 70
ifs@lvtpr.nl


Verstreken tijd: 10 jaar en 175 dagen
IFS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl