www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (24 jaar en 11 dagen geleden)
Bedrijf:

Bibit maakt winst

Multi-channel benadering verhoogt kwartaalomzet met 65 procent

Bunnik, 18 juni 2002 - Bibit Global Payment Services (Bibit), marktleider in het afhandelen van betalingen via Internet, is voor het eerst sinds de oprichting winstgevend. In het eerste kwartaal van 2002 nam de omzet met 65 procent toe ten opzichte van het laatste kwartaal van 2001. Bibit's aanhoudende sterke groei is zowel te danken aan autonome groei bij bestaande klanten, als aan nieuwe klanten die op het betaalplatform van Bibit zijn aangesloten.

Recente nieuwe klanten zijn onder meer Expedia, NEC, Modern Times Group, Transavia en Psion. De waarde van de betalingen die via Bibit worden afgehandeld zal over het hele jaar 2002 de EUR 1 miljard benaderen. Bibit startte aanvankelijk met een betaalplatform voor Internet-transacties en ontwikkelde vervolgens interfaces om ook transacties via call centers, fysieke verkooppunten en mobiele telefoons te kunnen afwikkelen. Deze multi-channel benadering blijkt goed aan te slaan bij zowel bestaande als nieuwe grote internationale klanten.

"Steeds meer Global 1000 bedrijven besteden de verwerking van hun betalingen uit aan een specialist, om de kosten in de hand te houden. Ook de veiligheid en het technisch serviceniveau zijn belangrijke factoren," zegt Joost Schuijff, CEO van Bibit. "Bibit biedt als enige echt internationale speler een gelokaliseerde betaaloplossing voor elk van hun handelsactiviteiten. Dit blijkt duidelijk een winnend model te zijn."

Over Bibit
Bibit Global Payment Services (Bibit) is gespecialiseerd in het verzorgen van betalingen, afkomstig uit diverse verkoopkanalen, via een Internet infrastructuur. Het bedrijf biedt een uitgebreide betaaldienst in meerdere talen, die circa 60 internationale betaalmethoden voor verschillende valuta combineert in één digitale oplossing. Bibit's aanbod omvat tevens volledige reconciliatie en administratie diensten, waarbij het technisch en financieel beheer van de betaaloplossing in een volledig beveiligde omgeving wordt afgehandeld.

De Payment Service sluit naadloos aan op bestaande retail platforms en omvat specifieke interfaces voor verschillende branches en verkoopkanalen. Bibit is in 1997 opgericht in Nederland en opereert nu wereldwijd, via kantoren in Nederland, Duitsland, Frankrijk, Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten. Tot Bibit's uitgebreide klantenbestand behoren zowel multi-channel retailers als pure webshops, call centers, en fysieke verkooppunten. Tot de klanten behoren o.a. Dell Computer Corporation, Expedia, Inc., The Financial Times, en Fleurop Interflora. In Nederland maken onder andere De Telegraaf, Vodafone, Kijkshop en AKO gebruik van Bibit's diensten. Voor meer informatie:
www.bibit.com.

Voor meer informatie:
Pieter van der Does, Executive Vice-President Sales & Marketing,
telefoon: 030  65 95 105, e-mail:
pieter.vanderdoes@bibit.com Monogram Communication Strategies (MCS) B.V., Robert de Moll en Marieke Leenhouts,
telefoon: 023  56 28 208, e-mail:
robertdm@monogram.nl , mariekel@monogram.nl


Verstreken tijd: 24 jaar en 11 dagen
Bibit Internet.. contact  

+31 (0)30 65 95 100
info@bibit.com
www.bibit.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR