www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 40 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Veilig online samenwerken nu gratis mogelijk met ToDo

Amsterdam, 9 april 2014 – Vanaf vandaag kan iedereen gebruik maken van de nieuwe online samenwerkingstool ToDo: van student tot projectmanager, van softwareontwikkelaar tot marketingmedewerker. De gratis cloudtool, die schaalbaar en net zo veilig is als betaalde samenwerkingstools, zorgt ervoor dat teams optimaal kunnen werken aan een gezamenlijk einddoel. ToDo is onderdeel van het Zweedse Projectplace dat al zestien jaar ervaring heeft in het faciliteren van samenwerken binnen bedrijven. De tool biedt volledig inzicht in wie wat wanneer doet en maakt het mogelijk om eenvoudig onderling te communiceren, zonder dat men zich zorgen hoeft te maken over foutief versiebeheer van e-mails en documenten.

ToDo maakt projectmatig samenwerken makkelijk, doordat het gebruik maakt van digitale Kanban borden. Een digitaal Kanban bord is een interactief to-do bord, waarbij de status van verschillende taken binnen een project visueel wordt gemaakt. Het samenwerken via ToDo wordt daarnaast aantrekkelijk gemaakt doordat de tool is geïntegreerd met Dropbox en Google Drive, volledig mobiel is en een open API heeft.

ToDo is er speciaal voor de kleinere projecten, zowel zakelijk als privé, waar iedereen in het dagelijkse leven mee te maken heeft. Het is mogelijk om één team van maximaal vijf gebruikers te laten samenwerken. Worden projecten ingewikkelder? Dan kunnen gebruikers overstappen naar ToDo pro of ToDo plus, waar een klein bedrag per maand per gebruiker tegenover staat.

Noel Eckhart, countrymanager Projectplace Nederland: “Tegenwoordig draait het steeds meer om smartphones, tablets, social media en cloud. Hierdoor zijn we altijd online, bereikbaar en met elkaar verbonden. Uiteraard heeft dit invloed op de manier waarin mensen samenwerken om gezamenlijke doelen te behalen. Met ToDo spelen we hier volledig op in en is de weg vrij voor meer succesvolle projecten en samenwerkingen binnen teams. De keywords van ToDo zijn kennisdeling, transparantie en communiceren. Dat staat bij Projectplace al zestien jaar hoog in het vaandel.”

---------------------------


De online samenwerkingstool ToDo

Over Projectplace
Projectplace International is Europees leider in online projectsamenwerking in de cloud. Sinds 1998 ontwikkelt Projectplace online projecttools, geïnspireerd door een benadering waarin de mens centraal staat. Deze benadering is de sleutel tot succesvol projectmanagement. Ook helpen de tools van Projectplace organisaties in de overgang naar een Social Business. Inmiddels heeft de samenwerkingstool al bijna 900.000 gebruikers in ruim 150.000 projecten gemotiveerd en weten te betrekken binnen teams. Het bedrijf telt 170 medewerkers verdeeld over het hoofdkantoor in Stockholm en lokale kantoren in Amsterdam, Bangalore, Brussel, Frankfurt, Kopenhagen, Londen en Oslo. De service is beschikbaar in zeven talen. Bezoek Projectplace op www.projectplace.nl

Projectplace op Twitter | Facebook | Youtube | LinkedIn

Meer informatie:
Lisanne van der Drift
Marcommit PR
035-5822730
projectplace@marcommit.nl

Verstreken tijd: 12 jaar en 40 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Projectplace N.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl