ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 146 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Pentax lanceert verwisselbare ultratelezoomlens

HD PENTAX-DA 55-300mmF4-5.8ED WR: solide, waterbestendige lens met K-vatting voor digitale spiegelreflexcamera’s

 
Bunnik, 8 oktober 2013 – RICOH IMAGING COMPANY LTD. komt met een nieuwe, verwisselbare supertelelens met K-vatting voor digitale spiegelreflexcamera’s. De lens heeft een zoombereik van 55 tot 300 mm (op 35 mm-camera: 84,5 tot 460 mm); dit is een optische zoom van bijna 5,5. De exclusieve PENTAX HD*-coating op de lens zorgt voor scherpe, heldere beelden, zelfs als de omstandigheden niet optimaal zijn. Ook bij tegenlicht schiet je dus nog de perfecte foto. Ook outdoor fotograferen met slecht weer is geen probleem dankzij de solide, waterbestendige constructie.

Belangrijkste kenmerken
  1. Sterk inzoomen Deze lens is ideaal voor het vastleggen van portretten, sportwedstrijden en landschappen. Hij heeft namelijk een zoombereik van 55 tot 300 mm (op een 35 mm-camera 84,5 tot 460 mm). Dat is een optische zoom van bijna 5,5. Twee ED**-glaselementen compenseren de kleurafwijkingen binnen het complete zoombereik, zodat beelden altijd waarheidsgetrouw zijn.

  2. Uitzonderlijke beeldweergave De lens is voorzien van de exclusieve PENTAX HD-coating. Die garandeert scherpe, heldere beelden zonder overstraling en spookbeelden, en dat onder de meest ongunstige lichtomstandigheden. In tegenstelling tot traditionele coatings met meerdere lagen biedt de PENTAX-coating betere lichtdoorlatendheid en minder reflectie.

  3. Solide en bestand tegen alle weertypen De lensbehuizing is bestand tegen water en vocht. Als de lens is gemonteerd op de body van een weerbestendige PENTAX digitale spiegelreflexcamera, kan de gebruiker veilig fotograferen in regen of mist.

  4. Snel handmatig scherp stellen Met het Quick-Shift Focus System schakelt de fotograaf direct over naar handmatig scherp stellen nadat het onderwerp al scherp is gesteld met de autofocus.

  5. Andere kenmerken
  • SP-coating (Super Protect) om het oppervlak vrij te houden van stof en vlekken.
  • Zeer betrouwbare metalen objectiefvatting.
* HD staat voor High-Definition.

** ED staat voor Extra-low Dispersion: extra lage lichtverspreiding.

Pentax RICOH behoudt zich het recht voor om ontwerp en specificaties te veranderen zonder kennisgeving vooraf.
 

Over RICOH IMAGING
RICOH IMAGING COMPANY LTD is wereldwijd toonaangevend in de productie van hobby- en professioneel beeldverwerkingsmateriaal, met een lange merkgeschiedenis van zowel Pentax- als Ricoh-producten. De uitgebreide productreeks omvat state-of-the-art digitale spiegelreflexcamera’s, middelgrote camera’s met verwisselbare lenssystemen, zoom- en outdoor-compactcamera’s en een uitgebreide reeks van kwaliteitslenzen en -accessoires. Daarnaast is er het brede assortiment van verrekijkers geschikt voor verschillende activiteiten. RICOH IMAGING EUROPE S.A.S distribueert zijn producten succesvol via verschillende kanalen, waaronder zelfstandige camerawinkels, grote winkelketens en verschillende andere retailers – zowel on- als offline. RICOH IMAGING EUROPE S.A.S is een dochterbedrijf en het Europese hoofdkantoor van RICOH IMAGING COMPANY LTD in Japan. 

Meer informatie is te vinden op: www.pentax.nl en www.pentax.be.
  
High resolutie beeldmateriaal via:
LVTPR
Marije Perdon / Lara Schreuder
Telefoon: 030 - 656 5070
E-mail: pentax@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 13 jaar en 146 dagen
Ricoh Imaging .. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu