www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 58 dagen geleden)
Bedrijf:

CoffeeClick bedient zich vanuit de cloud met Microsoft Dynamics NAV

CoffeeClick, het all-in koffieconcept voor de zakelijke markt van de CB Groep, gaat zijn bedrijfsvoering ondersteunen met een cloud-oplossing op basis van Microsoft Dynamics NAV 2013. Dit systeem ondersteunt alle functionele gebieden van de onderneming: van klantcontacten, financiën en voorraadbeheer tot serviceplanning en -management. Ter aanvulling ontwikkelt IT-partner Abecon maatwerkfunctionaliteit voor de ‘telleradministratie’ die klanten in staat stelt om het exacte aantal gebruikte koppen koffie af te rekenen. “Om een nieuw concept goed neer te zetten, is maatwerk onvermijdelijk. Het is een groot voordeel dat we deze alles-in-een oplossing kunnen aanpassen aan onze wensen. Daarnaast is dit concept kostentechnisch gunstig, zowel wat de aanschaf als het gebruik en beheer betreft”, zegt Stefan Kleverkamp, directeur van CoffeeClick.
 
Transparante kosten
“Klanten kiezen voor ons koffieconcept vanwege de kwaliteit en transparante kosten. We zijn blij dat we een IT-oplossing hebben gevonden die hierop aansluit. De realisatie van het nieuwe systeem ligt op schema, mede dankzij de betrokkenheid van Abecon. De aanpak van deze IT-dienstverlener kenmerkt zich door duidelijkheid over de planning en kosten, en door gedegen communicatie en kennis. Wat ons met name aanspreekt, is de manier waarop ze zich inleven in de vraagstukken van de klant. We hebben ervaren dat veel partijen vooral vanuit hun oplossing denken.”
 
Over CoffeeClick
CoffeeClick biedt een uniek all-in koffieconcept voor de zakelijke markt op basis van verse koffiebonen en professionele koffiemachines. Uitstekende kwaliteit koffie tegen een vaste prijs per kop. In deze ‘clickprijs’ zijn zowel de bonen en de koffiemelk als het preventief en correctief onderhoud verwerkt. Naast transparantie in de kosten kan de zakelijke klant ook rekenen op topkwaliteit en ontzorging. Meer informatie is beschikbaar via www.coffeeclick.nl.
 
Abecon
Abecon verzorgt ontwerp, realisatie en ondersteuning van op Microsoft gebaseerde bedrijfs- en IT-oplossingen voor efficiënter (samen)werken. Abecon combineert Microsoft- en branchekennis met doelgericht investeren in specifieke functionaliteit voor handels-, productie-, fashion-, retail-, milieu- en recyclingbedrijven, leveranciers in de zorg, opleiders en trainingsinstituten. Abecon is gevestigd in Huizen, Waardenburg en Melle (België). Meer informatie is te vinden op www.abecon.nl.
 
Noot voor de redactie
Voor meer informatie of fotomateriaal kunt u contact opnemen met Nicole Rahusen, marketingmanager, nrahusen@abecon.nl of 035 695 1234.

Verstreken tijd: 13 jaar en 58 dagen
Abecon contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo ACES Direct
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103840 persberichten
7042 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17529 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu