www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 111 dagen geleden)
Bedrijf:

Scholten Awater gaat Microsoft Surface tablets verkopen

Nijmegen, augustus 2013 – Scholten Awater is door Microsoft geautoriseerd om Microsoft Surface tablets verkopen. Microsoft heeft ervoor gekozen om slechts twee toonaangevende B2B resellers in Nederland te selecteren om de Surface aan zakelijke klanten te adviseren, te leveren en te onderhouden. Scholten Awater richt zich namens Microsoft met name op middelgrote en grote ondernemingen en instellingen en beschikt over een eigen service organisatie.
 
De toevoeging van B2B partners geeft Microsoft de mogelijkheid nu ook bedrijven en instellingen kennis te laten maken met de familie van apparaten ondersteund met onze cloud-diensten. Op die manier geven we verder vorm aan onze Devices & Services strategie, zegt Bas Paumen Windows BG Lead Nederland. “Wij kijken uit naar de nieuwe samenwerking met deze partners om hun zakelijke klanten nog beter te bedienen.”
 
Ronald Ederveen, Commercieel Directeur Scholten Awater:
“Wij zijn bijzonder trots op de exclusieve selectie door Microsoft om de Surface producten te vertegenwoordigen bij grootzakelijke klanten in Nederland. Deze selectie geeft aan dat SA ook door Microsoft gezien wordt als een toonaangevende reseller in Nederland en hiermee maken wij waar dat SA als totaalleverancier alle A-merk IT-hardware kan adviseren, leveren en onderhouden”.
 
Noot voor de redactie

Voor nadere informatie over dit persbericht van Scholten Awater: Ronald Ederveen, Commercieel Directeur van Scholten Awater, Tel: 024-357 98 88, E-mail: r.ederveen@sa.nl

www.sa.nl

Verstreken tijd: 13 jaar en 111 dagen
Scholten Awate.. contact  

024-357 98 88
info@sa.nl
www.sa.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR