www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 92 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Primeur voor Urk: alle kernapplicaties overgezet in de cloud

Urk eerste gemeente in Nederland, die volledig vanuit de cloud werkt

s-Hertogenbosch, 18 juli 2013 – De gemeente Urk heeft het cloud-project met IT-partner PinkRoccade Local Government, onderdeel van Total Specific Solutions, afgerond. Dit betekent dat Urk vanaf nu alle kernapplicaties afneemt vanuit de Pink Private Cloud. Het gaat om applicaties voor de kerndomeinen Ruimte & Omgeving, Bedrijfsvoering, Samenlevingszaken en Publiekszaken. Door deze stap verwacht Urk burgers, bedrijven en de eigen medewerkers te kunnen voorzien van een optimale dienstverlening, nu en in de toekomst. Urk is de eerste gemeente in Nederland, die volledig vanuit de cloud werkt. Later dit jaar volgen de gemeente Veere en de gemeente Stein, die onlangs koos voor de cloud-dienstverlening van Pink Roccade Local Government.

Wethouder Ben Visser van de gemeente Urk is enthousiast over het afronden van het project: “Wij hebben de bewuste keus gemaakt om onze applicaties in de cloud te brengen. Door deze stap kunnen we onze klanten – de burgers en bedrijven op Urk – nog efficiënter van dienst zijn en zijn we klaar voor de toekomst. Daarin wordt elektronische dienstverlening steeds belangrijker. Daarnaast zijn onze kernapplicaties op twee verschillende locaties ondergebracht, waardoor ze dubbel beveiligd zijn. Mocht er op de ene plek iets gebeuren, dan kunnen we probleemloos uitwijken naar de tweede locatie, zodat de dienstverlening niet in gevaar komt. Ook neemt PinkRoccade Local Government een aantal bewerkelijke technische en functionele beheertaken van de gemeente over, wat de beschikbaarheid en betrouwbaarheid van de dienstverlening vergroot. Urk is een dynamische gemeente met veel innovatieve bedrijven. Daardoor past deze eigentijdse dienstverlening heel goed bij onze gemeente.”

Frank van de Vinne, directeur Bedrijfsvoering bij PinkRoccade Local Government: “Wij feliciteren de gemeente Urk met dit heugelijke feit. Urk is de eerste gemeente die deze stap vol overtuiging neemt en zich op IT-gebied volledig laat ontzorgen. Het onderstreept onze jarenlange samenwerking met deze gemeente die op tal van fronten innovatief met technologie omgaat. De overstap naar de Pink Private Cloud door de gemeente Urk is een enorm blijk van vertrouwen in ons partnerschap.”

PinkRoccade Local Government lanceerde Pink Private Cloud precies anderhalf jaar geleden. Doel was om klanten verder te ontzorgen. Door hun applicaties onder te brengen in de cloud, kunnen gemeenten zich concentreren op hun kerntaken: informatievoorziening en dienstverlening. Inmiddels maken al meer dan vijftien gemeenten op verschillende manieren gebruik van de cloud-dienstverlening van PinkRoccade Local Government.

Over PinkRoccade Local Government 
De Nederlandse lokale overheden staan voor grote uitdagingen. Steeds meer taken worden gedecentraliseerd, terwijl tegelijkertijd de middelen afnemen. Publieke spelers en marktpartijen raken steeds meer verweven en de overheid vraagt meer eigen verantwoordelijkheid en zelfredzaamheid van de burger. De overheid zal dienstverlening regisseren in plaats van die helemaal zelf te leveren, en zal maatschappelijke initiatieven van de burger en vanuit de markt steeds meer faciliteren.

Daarvoor zijn andere samenwerkingsverbanden en werkvormen nodig. De zoektocht naar de nieuwe, netwerkgedreven overheid wordt door ons ondersteund door informatietechnologie daarin een vormgevende én uitvoerende rol te geven. Informatietechnologie – de (onzichtbare) enabler van nieuwe diensten en rollen van de overheid – is daarbij methode en oplossing tegelijk: geeft vorm aan het denken en maakt de implementatie daarvan mogelijk.

Als co-creator van publieke dienstverlening zorgt PinkRoccade Local Government samen met lokale overheden en maatschappelijke organisaties doorlopend voor nieuwe oplossingen.

PinkRoccade Local Government. Co-creator van publieke dienstverlening.

Voor meer informatie: www.totalspecificsolutions.nl.

Over Total Specific Solutions
Total Specific Solutions (TSS) is een van de grootste niet-beursgenoteerde softwareondernemingen van Nederland. De TSS-bedrijven zijn gespecialiseerde technologiebedrijven met een focus op een specifieke expertise of een specifieke marktsector (vertical market software). De TSS-bedrijven zijn: Everest, KZA, PharmaPartners, PinkRoccade Local Government, PinkRoccade Healthcare, TASS en Yonder. TSS is een strategische marktspeler: één onderneming, één gedeelde marktvisie en een volledig commitment aan de markten waarin de TSS-bedrijven opereren. Voor meer informatie: www.totalspecificsolutions.nl.

Voor meer informatie:

PinkRoccade Local Government 
Sanne van der Zanden
M +31 (0)6 46 70 62 67
T +31 (0)88 110 1500
sanne.vanderzanden@pinkroccade.nl

LVTPR 
Gijs van Beek 
T +31 (0)30 65 65 070
E prlg@lvtpr.nl


Verstreken tijd: 13 jaar en 92 dagen
PinkRoccade Lo.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Sooda internetbureau
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Msafe
Logo Victoria ID
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Proofpoint
Logo PA Consulting
Logo Dutch IT Channel
Logo HCC
Logo Wuunder
Logo Arval
Logo Web Wings
Logo Odin Groep
Logo Exact
Logo Dynatrace
Logo Red Hat
Logo QuiX Quantum
Logo Geotab
Logo HeadFirst Group
Logo SAS Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103353 persberichten
7011 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17225 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR