Woerden, 4 december 2012 – AllSolutions, specialist in online bedrijfssoftware, kondigt aan dat
ICT Automatisering, leverancier van informatie- en communicatietechnologie in Nederland, Duitsland en Polen, ook voor haar Duitse vestiging heeft gekozen voor
AllSolutions QX2. De Nederlandse vestiging, ICT Nederland, koos al eerder voor AllSolutions QX2. Beide vestigingen gebruiken AllSolutions QX2, waardoor er nog beter wordt samengewerkt tussen de verschillende vestigingen en kennis eenvoudig kan worden gedeeld en geborgd. Omdat de klanten van ICT Automatisering in alle informatiestromen centraal staan, biedt deze oplossing het bedrijf bovendien goede up-sell- en cross-sellmogelijkheden.
De oplossingen van ICT Automatisering liggen op het terrein van detachering van ervaren en hoogopgeleide werknemers, realisatie van systeemoplossingen op projectbasis en het bieden van services voor het in stand houden van ICT-systemen. Doordat medewerkers van de organisatie werken voor verschillende accounts, is het plannen van capaciteit, het bewaken van de projectvoortgang en het kunnen uitwisselen van informatie binnen en met verschillende teams cruciaal.
Anno Kamphuis, CFO van ICT Automatisering: “In Duitsland werkten wij nog met een groot aantal verschillende applicaties voor bijvoorbeeld projectmanagement, CRM, urenregistratie en facturatie. Daardoor hadden wij geen totaalbeeld van onze klanten en de projecten die wij voor hen uitvoerden. In Nederland hadden wij inmiddels goede ervaringen met AllSolutions. AllSolutions QX2 is zeer schaalbaar en toen bleek dat het zonder grote investering mogelijk was om AllSolutions QX2 ook in Duitsland uit te rollen, was de keuze voor ons snel gemaakt. Wij hebben nu een goed beeld van onze totale business, zoals de uitvoering van de projecten, de inzet van onze medewerkers en de administratieve verwerking. Daarnaast hebben we een totaalbeeld van onze klanten, waardoor wij onze dienstverlening beter kunnen afstemmen op hun vraag. Bovendien kunnen we als organisatie efficiënter samenwerken en kennis delen, omdat er door de uitrol in Duitsland een nog grotere pool van kennis is om uit te putten.”
------------------
Over ICT Automatisering
ICT Automatisering stelt zich tot doel bedrijfs-, productie- en communicatieprocessen bij onze afnemers te versoepelen, te vereenvoudigen en te verbeteren. Zij doet dit op basis van hoogwaardige technologische kennis. Kennis die gepresenteerd wordt in de vorm van inventieve en effectieve product/marktcombinaties. ICT is ingedeeld naar de markten die zij bedient. ICT kent zes verticals: Logistics, Automotive, Machine & Systems, Industrial Automation, Energy en Healthcare. Iedere vertical bestaat uit professionals met specifieke kennis en expertise van producten en processen van een markt. Kijk voor meer informatie op www.ict.nl.
Over AllSolutions
AllSolutions is, sinds de oprichting in 1987, specialist op het gebied van geïntegreerde online bedrijfssoftware. Met de oplossing AllSolutions QX2, die is gebaseerd op het SaaS-principe, wordt bedrijfsinformatie tijd- en plaatsonafhankelijk toegankelijk. Hiermee zijn organisaties in staat de bedrijfsvoering effectiever en efficiënter in te richten. Samenwerking en kennisdeling binnen organisaties, maar ook tussen verschillende organisaties, staan centraal. Hierdoor biedt AllSolutions QX2 organisaties een grote toegevoegde waarde. AllSolutions QX2 is schaalbaar, snel te implementeren en eenvoudig te gebruiken, de oplossing ondersteunt organisaties op het gebied van CRM, financiële administratie, projectmanagement/ERP, kennismanagement, managementrapportages, HRM & urenregistratie, ledenadministratie, leerling/patiëntendossierregistratie, logistiek & verhuur en service & onderhoud. AllSolutions richt zich met haar online bedrijfssoftware en diensten op zakelijke dienstverleners, verenigingsorganisaties, handelsondernemingen, onderwijs en de publieke sector. Het bedrijf ontzorgt organisaties bovendien door het gehele implementatietraject, de hosting, het onderhoud en het beheer uit handen te nemen. Voor meer informatie bezoek
www.allsolutions.nl.
Voor meer informatie:
Marcommit PR
Elize Brolsma
035-5822730
allsolutions@marcommit.nl