ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 44 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Clarity Benelux

Citrix maakt resultaten eerste kwartaal bekend

Kwartaalomzet van 589 miljoen dollar;
Omzetstijging van 20 procent ten opzichte van eerste kwartaal 2011

Vianen  - Citrix Systems, Inc. (Nasdaq: CTXS) heeft de financiële resultaten bekend gemaakt over het eerste kwartaal van het boekjaar 2012, dat eindigde op 31 maart 2012.

In het eerste kwartaal behaalde Citrix een omzet van 589 miljoen dollar. De omzet in hetzelfde kwartaal van 2011 bedroeg 491 miljoen dollar, wat een stijging betekent van 20 procent.

De nettowinst in het eerste kwartaal van 2012 bedroeg 68 miljoen dollar, dit is 0,36 dollar per aandeel. In het eerste kwartaal van 2011 was dit 74 miljoen dollar en 0,38 dollar per aandeel.

“Ik ben blij met deze sterke start van 2012,” zegt Mark Templeton, president en CEO van Citrix. “We hebben grote stappen gemaakt in web collaboration, desktopvirtualisatie en cloud networking en hebben daar ons bedrijf en ons productleiderschap in deze markten mee versterkt. We breiden uit naar aanverwante, snelgroeiende markten, die allemaal behoefte hebben aan mobiliteit, de zakelijke cloud evolutie en de uitbreiding van hosted cloud services.”

De belangrijkste resultaten uit het eerste kwartaal van 2012 ten opzichte van het eerste kwartaal in 2011 zijn:

  • Inkomsten uit productlicenties stegen met 19 procent;
  • Inkomsten uit licentie-updates en onderhoud stegen met 19 procent;
  • Inkomsten uit Software as a Service stegen met 21 procent;
  • Inkomsten uit professionele diensten, waaronder consultancy, training en certificering, stegen met 33 procent;
  • De omzet in de EMEA-regio steeg met 20 procent. 

Andere hoogtepunten van Citrix uit het eerste kwartaal zijn:

  • Een nieuwe versie van Citrix XenDesktop, die zowel de gepersonaliseerde technologie van het vorig jaar aangekochte Ringcube als Microsoft System Center 2012 integreert. In combinatie met de lancering van Citrix AppDNA 6 software voor applicatiemigratie-management, biedt Citrix  ondernemingen de perfecte oplossing om virtuele desktops in bestaande omgevingen te ontwerpen, gebruiken en beheren.
  • Het “Cloud Provider Pack” met krachtige automatisering, applicatie- aggregatie en mobiliteit-technologieën voor hosting aanbieders waarmee Windows-apps en -desktops geleverd worden als een hosted cloud-dienst.
  • De beschikbaarheid van Citrix CloudStack 3, waarmee Citrix ‘Amazon-style’-clouds toegankelijk maakt voor organisaties die gevirtualiseerde bronnen uit het datacenter snel en makkelijk te willen transformeren in geautomatiseerde, elastische en zelf te bedienen clouds. Gerelateerd hieraan is de toevoeging van CloudStack aan Apache Software Foundation, een wereldwijde verzameling van open source-projecten. Hiermee zet Citrix een belangrijke stap in het leveren van een krachtig, hypervisor-onafhankelijk platform dat grote en kleinere klanten helpt om Amazon-achtige clouds te bouwen.
  • Een strategische partnership met Bytemobile, Inc. voor het leveren van nieuwe oplossingen voor de mobiele datamarkt. De samenwerking combineert de expertise van Citrix NetScaler in mobiele computing-oplossingen en flexibele application delivery met Bytemobile's traffic management en data-optimalisatie oplossingen.
  • Citrix en Dell gaan een samenwerking aan om een nieuwe VDI-appliance te leveren. Deze nieuwe appliance vereenvoudigt en versnelt desktopvirtualisatie-implementatie voor een breed publiek. De Dell DVS Simplified oplossing met Citrix VDI-in-a-Box  zal worden verkocht via de wereldwijde kanalen en salesteams van Dell.
  • Citrix voegt HDFaces video conferencing toe aan haar GoToMeeting-app voor iPad en tilt hiermee rich mobile collaboration naar een hoger niveau in een gebruiksvriendelijk, one-tap format.
  • In april 2012 kondigt Citrix de overname van Podio aan. Podio levert een collaboratief werkplatform waarmee werknemers en teams aan de slag kunnen in een sociale omgeving. De applicaties voorzien in structuur en activiteitenstromen voor verschillende werktypes en samenwerking met teams, klanten en tijdens projecten. Ook kunnen applicaties worden ingezet bij afdelingen zoals verkoop, recruiting en marketing. De cloud-diensten van Podio combineren traditionele zakelijke toepassingen en nieuwe mobiele applicaties, evenals real-time en asynchrone communicatie die nodig is om te kunnen werken in het post-PC-tijdperk. Podio wordt onderdeel van het GoTo cloud-dienstenportfolio, waaronder ook GoToMeeting valt.

Het volledige, Engelstalige persbericht is hier te vinden.  

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Citrix
Citrix Systems, Inc. (Nasdaq:CTXS) transformeert de manier waarop mensen, bedrijven en IT-ers werken en samenwerken in het cloud-tijdperk. Met zijn cloud-, collaboration-, netwerk- en virtualisatietechnologieën maakt Citrix mobiel werken en cloud-diensten mogelijk, waardoor IT voor bedrijven eenvoudiger en toegankelijker wordt voor meer dan 260.000 organisaties wereldwijd. Citrix wordt dagelijks gebruikt door 75 procent van alle internetgebruikers wereldwijd, het bedrijf werkt samen met meer dan 10.000 partners in 100 landen. De jaarlijkse omzet in 2011 was 2,21 miljard Amerikaanse dollar.

http://www.citrix.com

Voor meer persinformatie kunt u contact opnemen met:

Anne ter Braak
Tel: +31 (0)40 235 4600
E-mail: anne.terbraak@lewispr.com

Nienke Schipper-Pauw van Citrix Systems
Tel: +31 (0)347 324 800
E-mail: Nienke.Schipper@eu.citrix.com
http://www.citrix.com

Verstreken tijd: 14 jaar en 44 dagen
PR contact  

Logo Clarity Benelux
Citrix contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl