www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 180 dagen geleden)
Bedrijf:

TIE en The online company sluiten deal met T-Mobile voor de volledige online verkoop van consumenten en business activiteiten

TIE Holding NV kondigt hierbij aan dat T-Mobile opdracht heeft gegeven voor de volledige online verkoop van consumenten en business activiteiten middels het TIE Kinetix E-commerce Platform. Het project is uitgevoerd in samenwerking met een partner van TIE en online specialist, The Online Company. In de komende drie jaar zal dit voor TIE Holding een SaaS omzet genereren van € 1,2 miljoen.

De uitvoering van het online project wordt in handen gelegd van The Online Company, dat een track record heeft in online webprojecten in onder andere de telecomindustrie.

Voor de volledige online verkoop voor consumenten komen er 3 webshops bij: nieuwe klanten die een nieuw abonnement willen afsluiten (consumer acquisition), bestaande klanten die hun abonnement willen vernieuwen (re newal) en een telesales webshop. Consumenten kunnen bellen naar de telesales afdeling en bestellen hetzelfde als de consumenten online. Deze bestellingen worden uitgevoerd via de telesales webshop.

Voor de volledige online verkoop van business activiteiten komen er in totaal 4 webshops bij: voor de nieuwe zakelijke klant die wil overstappen van provider (business acquisition), voor de bestaande zakelijke klant die een uitbreiding wenst op zijn bestaande contract (re-order) en voor de bestaande zakelijke klant die zijn abonnement wil vernieuwen (re-newal). Ook voor de business activiteiten is er, zoals bij de consumenten, een telesales afdeling waar telefonisch hetzelfde besteld kan worden als online.

Erik van Laar van The online Company: ”Een jaar geleden heeft de bestaande webshop van T-Mobile een ingrijpende wijziging ondergaan en is het gehele IT-platform ge-outsourced, om zodoende een optimale koppeling tot stand te brengen tussen enerzijds de technische mogelijkheden en anderzijds de telkens wijzigende commerciële behoeften. De totale en volledige integratie met het bestaande ERP-systeem SAP was geen probleem. Het TIE Kinetix E-commerce platform is een stabiele omgeving.”

Jan Sundelin, CEO van TIE: “We zijn zeer verheugd dat T-Mobile ervoor gekozen heeft om zowel de consumenten als business activiteiten bij ons onder te brengen, in totaal 7 webshops. De samenwerking met onze partner The Online Company is uitstekend. Met de technologie van onze TIE Kinetix E-commerce Platform als SaaS oplossing en de projectbegeleiding en business consultancy van The Online Company hebben we een ijzersterke combinatie.”

Profiel The Online Company
The Online Company beheerst het totale spectrum van eBusiness en is al meer dan een decennium een begrip in de online wereld. Tot het portfolio behoren grote en tevreden klanten in diverse branches, die op uiteenlopende wijzen zijn geholpen bij hun online activiteiten. The Online Company heeft altijd één helder doel voor ogen: alles wat zij doet moet leiden tot hogere conversie en sales. Daarbij staat The Online Company voor kwaliteit en voor het uit handen nemen van de (online) zorg. Met een hands-on mentaliteit en een persoonlijke benadering zorgt The Online Company er voor dat de doelen die klanten voor ogen hebben binnen bereik komen te liggen. www.theonlinecompany.nl

Profiel TIE
TIE (NYSE Euronext: TIE Holding) levert innovatieve software oplossingen in een web omgeving. De oplossingen helpen alle handelspartners in de supply chain om probleemloos samen te werken op de belangrijkste E-commerce processen: marketing, sales en fullfilment. Met TIE Kinetix biedt de onderneming een ‘Total Integrated E-commerce’ concept dat bestaat uit drie innovatieve platforms voor Business Integration (o.a. e-facturering, XML/EDI datasynchronisatie), Content Syndication en E-commerce. De ‘Total Integrated E-commerce’ oplossingen minimaliseren de energie die nodig is voor een transactie cyclus in de supply chain en geeft klanten het voordeel om kosten te verlagen, en omzet en winst te maximaliseren.
TIE heeft meer dan twee decennia ervaring in het ontwikkelen en implementeren van wereldwijde E-commerce standaarden. TIE is een beursgenoteerde onderneming met kantoren in de Verenigde Staten, Australië, Frankrijk en Nederland.

Voor verdere informatie:

TIE Holding N.V.

Jan Sundelin, CEO

Antareslaan 22-24
2132 JE Hoofddorp
The Netherlands

T: +31-20-658 93 33
F: +31-20-658 90 01

E: info@TIEHolding.com
W: www.TIEHolding.com

Volg TIE Holding op Twitter: www.twitter.com/tieholdingnv
Volg TIE Kinetix op Twitter: www.twitter.com/tiekinetix
Volg ons op Facebook: facebook.com/tiekinetix

Verstreken tijd: 15 jaar en 180 dagen
TIE Kinetix N... contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl