www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 163 dagen geleden)
Bedrijf:

CWZ BRENGT ONDERHOUD TELEFONIESYSTEMEN ONDER BIJ ZETACOM

Steeds meer klanten kiezen voor de zekerheid van Zetacom

Zoetermeer/Nijmegen, 21 november 2011 – Het Nijmeegse Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis (CWZ) heeft gekozen voor de service van system integrator Zetacom op hun telefoniesystemen. Dit in navolging van onder andere het Vlietland Ziekenhuis, Ziekenhuis Amstelland, het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis, Ziekenhuisgroep Twente en het OLVG. Zetacom heeft daarnaast de opdracht gekregen om voor onder andere de poliklinieken van het CWZ het callcenter in te richten op basis van de Mitel Customer Interaction Solutions software gecombineerd met Intelligent Queue, eveneens van Mitel. Hiermee kan het ziekenhuis patiënten sneller en efficiënter van dienst zijn. De Siemens Realitis iSDX Large voor circa 2.000 gebruikers en de Mitel MCD omgeving gecombineerd met een IP-DECT oplossing voor circa 2.500 gebruikers worden volledig bij Zetacom ondergebracht.

Geruisloze migratie van traditioneel naar VoIP
Op 7 november zijn de verbindingen met het openbare net van CWZ, verhuist van de oude Siemens Realitis naar de nieuwe Mitel omgeving, evenals de bedienposten. Dit is een eerste stap richting de volledige migratie van CWZ naar de Mitel, die nu leidend is geworden. “Zetacom timmert met haar zorgconcept enorm aan de weg binnen de Ziekenhuiswereld, vertelt Sjaak Werkhoven van Zetacom. “Onze organisatie begrijpt hoe belangrijk communicatie is voor een ziekenhuis en juist dát niveau van meedenken wordt door onze klanten enorm gewaardeerd. Zetacom mag zich inmiddels specialist noemen in het geruisloos migreren van traditionele telefonie omgevingen naar volledige VoIP omgevingen. Wij zijn ontzettend trots op de samenwerking met het CWZ.”

Over het Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis
Het CWZ is een modern algemeen ziekenhuis voor de regio Nijmegen met bijna 4000 medewerkers, 653 bedden en 31 medisch specialismen. CWZ is een Santeon ziekenhuis. Santeon is een nationale ziekenhuisgroep van zes ziekenhuizen die streeft naar de hoogste kwaliteit van medische zorg en gastvrijheid. Het CWZ heeft drie topklinische functies: neurochirurgie, PCI (dotteren met het plaatsen van een stent) en ICD (Implanteerbare Cardio Defibrillator). Daarnaast loopt het CWZ in Nederland voorop op het gebied van onder meer kinderdiabetes, grote vaatchirurgie, traanwegchirurgie en kijkbuischirurgie. Het CWZ is het vierde opleidingsziekenhuis van Nederland. Kijk voor meer informatie op www.cwz.nl.

Over Zetacom
Zetacom is system integrator voor de zakelijke markt. Zetacom levert innovatieve communicatie oplossingen en is gespecialiseerd in bedrijfstelefonie, zorg alameringssystemen, Voice over WLAN, locatiebepalingssystemen, mobiele telefonie en unified communications. Met 120 medewerkers werkt Zetacom landelijk vanuit Zoetermeer (hoofdvestiging), Bleiswijk (logistiek) en ’s-Hertogenbosch (training centre). Tot de opdrachtgevers behoren onder andere vele ziekenhuizen en zorginstellingen. Speciaal voor deze doelgroep is het Zetacom Zorgconcept ontwikkeld. Inmiddels koos 20% van de Nederlandse ziekenhuizen voor een oplossing of de service van Zetacom. Kijk voor meer informatie op www.zetacom.nl.

NOOT VOOR DE REDACTIE, NIET VOOR PUBLICATIE:
Voor meer informatie of beeldmateriaal kunt u contact opnemen met:
Zetacom BV, Guido Linthorst, 088-938 2245 of g.linthorst@zetacom.nl.
Acquisitie naar aanleiding van dit persbericht wordt niet op prijs gesteld.

Verstreken tijd: 14 jaar en 163 dagen
Zetacom contact  

088 9382200 -- 079 3634700
info@zetacom.nl
www.zetacom.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu