ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 14 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Stark Narrative

Easynet en Sky tevreden over uitzending koninklijk huwelijk Engeland

Amsterdam, 2 mei 2011 – Easynet Global Services kijkt terug op de succesvolle inzet van hoogwaardige netwerktechnologie voor dit gigantische televisie-evenement dat uitgezonden werd door Sky News.

Op vrijdag 29 april 2011 maakte Sky News gebruik van een Easynet-netwerk voor de live uitzending van het huwelijk van de Engelse prins William en Kate Middleton, dat door miljoenen huishoudens wereldwijd gevolgd werd. Dankzij het netwerk konden de beelden vanaf de verschillende locaties - Westminster Abbey, Buckingham Palace en The Mall - live doorgestuurd worden naar het omroepcentrum van Sky in Osterley, West-Londen. De beelden werden vervolgens zowel in HD- als in standaardformaat uitgezonden.

Aangezien alle ogen vrijdag 29 april 2011 op Sky waren gericht, kon de omroep zich geen enkele fout veroorloven. Daarom leverde Easynet een IP-netwerk met multigigabit-capaciteit en een robuuste back-upinfrastructuur. Het glasvezelnetwerk met krachtige compressietechnologie stelde Sky in staat om verschillende video-feeds te ondersteunen via één platform. Op een bepaald moment was er sprake van tientallen verschillende feeds, waaronder die van het huwelijk zelf, de diverse festiviteiten in Londen en beelden vanaf een aantal andere locaties. Dat maakte de gebeurtenis voor de televisiekijker even indrukwekkend als voor degenen die in Londen waren. De Professional Services-consultants van Easynet ontwierpen, implementeerden en beheerden het complete netwerk vanaf verschillende locaties in het Verenigd Koninkrijk naar het hoofdkwartier van Sky.

Jackie Faulkner, Head of Operations bij Sky News: “Het MPLS-netwerk van Easynet presteerde niet alleen foutloos, maar is ook probleemloos geïnstalleerd. Wijzigingen werden snel doorgevoerd en alles gebeurde binnen een zeer kort tijdsbestek.”

David Rowe, CEO van Easynet: “Dit was een fantastisch technologisch project. We zijn blij dat alles goed is gegaan voor het bruidspaar en voor de uitstekende kwaliteit van de Sky-verslaggeving. Wij hebben nauw samengewerkt met Sky: van projectplanning en projectimplementatie tot aan de live uitzending. Het eindresultaat was voor iedereen te zien: uitzonderlijke kwaliteit en fantastische beelden.”

Over Easynet Global Services
Easynet Global Services is een wereldwijde aanbieder van managed network-, hosting- en integratiediensten, waaronder Telepresence, voor grootzakelijke klanten. Het bedrijf heeft klanten in vijftig landen, waaronder Via Michelin, Newscorp, Tchibo, Transport for London, EDF, SAGE, Q-Park en Bridgestone.
LDC (Lloyds TSB Development Capital) is de privé-investeerderstak van Lloyds Banking Group en is samen met het managementteam honderd procent eigenaar van Easynet.

Meer informatie is te vinden op www.easynet.nl en Easynet is ook te volgen via @easynet en Easynet | LinkedIn.

Voor meer informatie:
Easynet
Cathy van de Garde
Tel.: +31 (0)20 79 89 898
E-mail: cathy.van.de.garde@nl.easynet.net
www.easynet.nl

Progress Communications
Inger Hund / Pauline Hartsuiker
Tel.: +31 (0)20 363 1152
E-mail: inger@progresscommunications.nl
www.persberichtonline.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 14 dagen
PR contact  

Logo Stark Narrative
Easynet contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR