ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 145 dagen geleden)
Bedrijf:

Nederlandse datacenters Equinix opnieuw ISO 27001-gecertificeerd

Amsterdam, 1 februari 2011 – De Nederlandse datacenters van Equinix, leverancier van wereldwijde datacenterdiensten, zijn alle opnieuw gecertificeerd volgens de strikte standaarden van de ISO27001-norm. Het gaat om alle datacenters van Equinix Nederland: AM1 en AM2 in Amsterdam, EN1 in Enschede en ZW1 in Zwolle. Met de certificering onderstreept Equinix zijn focus op hoogwaardige en bedrijfskritische datacenterdiensten. De Nederlandse datacenters van Equinix zijn sinds 2008 in het bezit van het ISO27001 certificaat.

ISO 27001 is een standaard voor informatiebeveiliging en omvat beleids- en bedrijfsmatige, organisatorische en personele voorschriften om beveiligingsrisico’s aantoonbaar te beheersen. Zo moeten verantwoordelijkheden duidelijk beschreven zijn en gelden er tal van concrete eisen op het gebied van apparatuur, fysieke toegang tot systemen, calamiteitenvoorzieningen en beheer van processen en systemen. Een ISO27001-certificering is drie jaar geldig. Elk jaar vindt een externe audit plaats, als deze negatief uitvalt, verliest een organisatie het certificaat.

Michiel Eielts, Managing Director Equinix, is zeer verheugd over het behaalde resultaat. “Optimale beveiliging is een van de hoekstenen van onze dienstverlening. Wij werken hier dagelijks aan. Het is van belang dat klanten weten dat hun data te allen tijde gewaarborgd is bij Equinix. Vanuit de markt is duidelijk een verhoogde vraag naar dit certificaat. Het verkrijgen van het ISO27001-certificaat stelt zeer hoge eisen aan een organisatie. Deze hercertificering is een bewijs van onze kwalitatief hoogstaande dienstverlening aan onze klanten en onze datacenters.”

Over Equinix
Equinix, Inc. (Nasdaq: EQIX) verbindt bedrijven wereldwijd met partners en klanten op basis van een platform van hoogwaardige datacenters. Deze datacenters omvatten dynamische ecosystemen en voorzien in de breedste keus uit netwerken. Meer dan 3.100 bedrijven op het gebied van cloud-diensten, digitale content en financiële dienstverlening hebben verbindingen naar meer dan zeshonderd netwerkserviceproviders. Deze bedrijven vertrouwen op Platform Equinix voor zakelijke groei, betere applicatieprestaties en de bescherming van hun belangrijkste digitale bedrijfsmiddelen. Equinix is actief in 35 strategische markten in Noord-Amerika, Europa en Azië. Het bedrijf investeert continu in zijn platform om groei bij klanten te ondersteunen.

Meer informatie is beschikbaar op www.equinix.com.

Dit persbericht bevat toekomstgerichte verklaringen waaraan risico’s en onzekerheden verbonden zijn. Daadwerkelijke resultaten kunnen afwijken van de verwachtingen die zijn uitgesproken in dergelijke toekomstgerichte verklaringen. Factoren die zulke afwijkingen kunnen veroorzaken, omvatten, maar zijn niet beperkt tot de uitdagingen van het verkrijgen, bedienen en bouwen van IBX-centra en het ontwikkelen, uitrollen en leveren van Equinix-diensten; onvoorziene kosten of problemen in verband met de integratie in Equinix van bedrijven die we hebben aangekocht; het niet slagen in het ontvangen van significante inkomsten van klanten in onlangs gebouwde of aangekochte datacenters; het niet slagen in het voltooien van financieringen die periodiek worden overwogen; concurrentie van bestaande en nieuwe concurrenten; het vermogen om voldoende cashflow te genereren of op een andere manier tegoeden te verkrijgen om nieuwe, openstaande schuldenlast te betalen; het verliezen of teruglopen van opdrachten van onze belangrijkste klanten en andere risico’s die Equinix periodiek indient bij de Securities and Exchange Commission. Zie in het bijzonder de recentelijke kwartaal- en jaarrapporten die Equinix heeft ingediend bij de Securities and Exchange Commission; kopieën hiervan zijn op verzoek bij Equinix verkrijgbaar. Equinix aanvaardt geen enkele verplichting tot het bijwerken van de toekomstgerichte informatie in dit persbericht. Equinix en IBX zijn geregistreerde handelsmerken van Equinix, Inc. International Business Exchange is een handelsmerk van Equinix, Inc.

Perscontacten
Annemieke van Baal
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Telefoon: +31 (0)30 656 5070
E-mail: equinix@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 145 dagen
Equinix contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl