ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 89 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Firewall goeroe Nir Zuk zoekt samen met SecureLink de oudste firewall van Nederland

Sliedrecht, 14 oktober 2010: Samen met Nir Zuk van Palo Alto Networks, ooit de grondlegger van de Statefull Inspection Firewall is SecureLink op zoek naar de oudste firewall die nog in productie is in Nederland om aandacht te vragen adequaat om te gaan met de nieuwste internet-ontwikkelingen.

Opkomst van social media: P2P, streaming audio, collaboration
Hedendaagse applicaties en veranderende gebruikersbehoeften eisen dat verder wordt gekeken dan het nemen van besluiten bij traditionele firewalls op basis van poorten/protocollen. Populaire internet applicaties als P2P, YouTube, streaming audio en collaboration omzeilen deze firewalls. Aangezien deze applicaties momenteel 60% van al het webverkeer uitmaken, resulteert dit in een netwerk vol niet-toegestane en ongecontroleerde (non-business)applicaties.

Volledige controle en inzicht in al het verkeer dat door de firewall gaat is dus cruciaal. Maar dit kan alleen als naast de standaardcontroles ook beslissingen gemaakt kunnen worden tot op het niveau van applicaties, personen en zelfs content.

Gratis vervanging door de nieuwste firewall: PA-2020
Op Infosecurity.NL zullen SecureLink en Palo Alto Networks de oudste aangemelde firewall gratis vervangen door de allernieuwste Next Generation Security Gateway van Palo Alto Networks, de PA-2020. Bovendien neemt SecureLink het eerste jaar alle licentiekosten voor haar rekening.

“Vanuit SecureLink is het ons doel Nederlandse bedrijven optimaal te bedienen bij hun security en netwerkvraagstukken”, aldus Marco Barkmeijer van SecureLink. “Ik ben zeer blij met het genereuze aanbod dat Palo Alto Networks met het gratis beschikbaar stellen van de PA-2020 doet. Hierdoor is het mogelijk gezamenlijk deze zoektocht te ondernemen en iemand in Nederland erg blij te maken met de nieuwste technieken op firewall gebied.”

Meer informatie over de zoektocht naar de oudste firewall: www.deoudstefirewall.nl

Over SecureLink | SecureLink is een vooraanstaande Benelux georiënteerde security en networking integrator. SecureLink onderscheidt zich door haar security en networking specialisatie, voorname vendor statussen, managed services en een ongekend hoge klanttevredenheid. Dit gecombineerd met een gestage groei van omzet en organisatie. SecureLink is veelvuldig beloond met awards van de meest vooraanstaande security vendors in de industrie. Haar visie, oplossingen en onderscheid laten zich doorvertalen naar twee woorden | Go Secure!

Voor meer informatie over dit bericht kunt u contact opnemen met:

Marina Spelbrink
Marketing Manager
SecureLink Nederland B.V.
Trapezium 224
3364 DL Sliedrecht

T +31 (0)88-1234 200
F +31 (0)88-1234 222
M +31 (0)6-12793 443
marina.spelbrink@securelink.nl
www.securelink.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 89 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Orange Cyberde.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu