ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 121 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Archetype Agency BV

Fortune benoemt salesforce.com tot een van de 100 snelst groeiende ondernemingen

enterprise cloud computing-onderneming in top 5

Utrecht, 2 september 2010 – Salesforce.com, de onderneming voor zakelijke cloud computing, staat op de vierde plaats op FORTUNE’s lijst van ‘100 snelst groeiende ondernemingen’. Om opgenomen te worden in de lijst van de ‘100 snelst groeiende ondernemingen’ moet worden voldaan aan de volgende criteria:

- Genoteerd zijn aan een grote Amerikaanse effectenbeurs
- Kwartaalrapporten deponeren bij de SEC
- Een minimale marktkapitalisatie van $ 250 miljoen en een aandelenkoers van ten minste $ 5 op 30 juni 2010
- Vanaf 30 juni 2007 op continue basis handel hebben gedreven
- Opbrengsten en netto-inkomsten van respectievelijk ten minste $ 50 miljoen en $ 10 miljoen, voor de vier kwartalen eindigend op of voor 30 april 2010.
- Een jaarlijkse groei in opbrengsten en winst per aandeel van ten minste 15% jaarlijks over de drie jaren eindigend op of voor 30 april 2010.
 
Ondernemingen die aan deze criteria voldoen, zijn gerangschikt op groeipercentage van de omzet, EPS-groeipercentage en driejaarlijks totale rendement voor de periode eindigend op 30 juni 2010. Iedere variabele telt even zwaar mee in de ranking.
 
Deze erkenning volgt op het feit dat salesforce.com zowel in 2009 als 2010 werd vermeld in FORTUNE’s lijst van ‘100 beste ondernemingen om voor te werken’. Daarnaast won salesforce.com in 2010 twee Stevie awards voor zijn innovatie en corporate filantropie, werd de onderneming door Forbes benoemd als een van de ‘100 meest betrouwbare ondernemingen in 2010’ en werd CEO Marc Benioff door FORTUNE in 2010 benoemd tot een van de ‘50 slimste personen in de technologiesector’.
 
“Cloud computing verandert de volledige IT-industrie”, aldus Marc Benioff, chairman en CEO bij salesforce.com. “Het momentum en de huidige groei is weer een bewijs dat het einde van software is gekomen.”
 
FORTUNE’s Managing Editor Andy Serwer: “We vergeten wel eens dat ook in moeilijke economische omstandigheden er ondernemers zijn die hard werken om de volgende Cisco, Amgen of Starbucks te creëren.” 
 
BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over salesforce.com
Salesforce.com is de zakelijke cloud computing <http://www.salesforce.com/nl/cloudcomputing/> onderneming. Gebaseerd op salesforce.com’s <http://www.salesforce.com/nl/> real-time, multitenant architectuur, hebben salesforce.com’s platform en CRM <http://www.salesforce.com/nl/> applicaties <http://www.salesforce.com/nl/crm> de wijze waarop ondernemingen samenwerken en communiceren met hun klanten revolutionair veranderd:

·     De Sales Cloud, voor sales force automation <http://www.salesforce.com/nl/crm/sales-force-automation/> en contactmanagement <http://www.salesforce.com/nl/smallbusinesscenter/>  
·     
De Service Cloud, voor customer service en support solutions <http://www.salesforce.com/nl/crm/customer-service-support/>
·     
Chatter, voor social collaboration <http://www.salesforce.com/nl/chatter/>
·     
Het Force.com platform, voor custom application development <http://www.salesforce.com/nl/platform/>  
·     
De AppExchange, ‘s werelds toonaangevende marktplaats voor zakelijke cloud computing applications <http://www.appexchange.com/>
Salesforce.com biedt de snelste weg naar klantsucces met cloud computing. Vanaf 31 juli 2010 beheert salesforce.com de klantinformatie van circa 82.400 klanten waaronder Allianz Commercial, Dell, Japan Post, Kaiser Permanente, KONE en SunTrust Banks.
 
Alle nog niet aangekondigde diensten of features waar in dit of andere persberichten en openbare verklaringen aan wordt gerefereerd, zijn momenteel nog niet beschikbaar en hoeven niet op tijd of helemaal niet te worden geleverd. Klanten die onze diensten aanschaffen moeten de aankoopbeslissing maken gebaseerd op de features die momenteel aanwezig zijn. Het hoofdkantoor van salesforce.com is gevestigd in San Francisco. Daarnaast heeft salesforce.com kantoren in Europa en Azië. Het bedrijf is genoteerd aan de New York Stock Exchange met het ‘ticker’ symbool ‘CRM’. Bezoek voor meer informatie <http://www.salesforce.com/nl/>

###

Copyright (c) 2010 salesforce.com, inc.  All rights reserved.  Salesforce.com and the "no software" logo are registered trademarks of salesforce.com, inc., and salesforce.com owns other registered and unregistered trademarks.  Other names used herein may be trademarks of their respective owners.

Voor verdere persinformatie, Engelstalige persberichten, fotografie of een interview kunt u kijken op http://bit.ly/9726Ez of contact opnemen met Claudia Top van LEWIS PR:
Tel:     +31 (0)40 235 46 00                                   
E-mail: claudiat@lewispr.com                              
Website:  http://www.lewispr.com <http://www.lewispr.com>

Voor overige informatie kunt u contact opnemen met Hans Brouwer, Regional Director Benelux bij salesforce.com:
Tel:           +31 (0)30 210 6415                               
E-mail:      hbrouwer@salesforce.com                                                         
Website:  http://www.salesforce.com/nl <http://www.salesforce.com/nl>

Verstreken tijd: 16 jaar en 121 dagen
PR contact  

Logo Archetype Agency BV
Salesforce.com contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR