ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 109 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Mijlpaal voor het Kadaster: 10 miljoen akten gedigitaliseerd dankzij Unisys oplossing

Schiphol-Rijk, 2 september 2010 – In 2008 ging Unisys Nederland bij het Kadaster van start met de verwerking van 15 miljoen akten met daarin vermeldingen van erfdienstbaarheden. Twee jaar na aanvang van het project zijn er reeds 10 miljoen akten verwerkt, een mijlpaal voor het Kadaster, en het einde is in zicht. Na verwachting zal eind 2010 het project zijn afgerond waarna het Kadaster met één druk op de knop kan zien of er op een perceel een erfdienstbaarheid rust en wat deze erfdienstbaarheid inhoudt. Dit levert voor het Kadaster een aanzienlijke besparing in kosten en tijd op.

Door de inzet van een SaaS oplossing ondersteund door high end technologie, heeft Unisys sinds 2008 meer dan 10 miljoen akten verwerkt en de bijbehorende erfdienstbaarheden uit de akten geëxtraheerd. Unisys werd gekozen na een zeer succesvolle “proof-of-concept” periode waarin zij demonstreerde te voldoen aan de eisen van het Kadaster: een reële kostenbesparing ten opzichte van het handmatig doorlezen van akten, reductie van de verwerkingstijd en een verhoging van de kwaliteit bij het kwalificeren van de akten met wel of geen erfdienstbaarheden vermelding naar 99,5 procent.

Ronald Rodenburg, projectmanager bij Unisys: “Bij dit project hebben wij gebruik gemaakt van een zelflerend systeem. De nieuw te onderkennen tekstfragmenten worden in het systeem ingebracht waarna alle te verwerken akten op de nieuwe fragmenten getoetst worden. In het begin lag de productie van het systeem op 50.000 akten per maand, nu al op 800.000 akten per maand.”

Rob Vaandrager, projectleider voor het Kadaster: “Wanneer onze klanten willen weten of er een erfdienstbaarheid rust op een bepaald perceel, bijvoorbeeld het recht van overpad, dan moet een medewerker vandaag de dag met behulp van hulpkaarten in de tijd teruggaan om te kijken uit welke nummer het huidige perceel bestaat. Zo vaak als er in het verleden iets gewijzigd is, zo vaak moet de medewerker de akte er op na slaan. Een tijdrovende en dure klus. Vanaf eind dit jaar kunnen we met een druk op de knop in het systeem zien of er op een perceel een erfdienstbaarheid rust en wat die erfdienstbaarheid inhoudt.”

Vaandrager: “De samenwerking met Unisys is geweldig. Toen Unisys de aanbesteding won, hebben zij in slechts vijf maanden het systeem ontwikkeld. Dat hadden we zonder hulp van hen nooit in zo’n snelle periode kunnen realiseren. En het mooie is dat onze ICT mensen door deze samenwerking leren van de kennis van Unisys.”

Rodenburg: “Een dergelijk complex en groot project dat op deze wijze wordt uitgevoerd is een mooi voorbeeld hoe IT-projecten succesvol kunnen zijn.”

###

Voor meer informatie (niet voor publicatie)
Pride PR
Jessica van Rijswick
(t) +31 (0)71 568 00 28
(e) unisys@pridepr.nl

Over Unisys
Unisys is wereldwijd actief in IT-diensten en -oplossingen. We bieden een portfolio aan ICT-diensten, software en technologie die kritische problemen bij klanten helpt oplossen. We zijn erin gespecialiseerd om klanten te helpen bij de beveiliging van hun operations, de efficiëntie en het gebruik van datacenters te verhogen, ondersteuning van hun eindgebruikers te verbeteren en bedrijfapplicaties te moderniseren. Om deze diensten en oplossingen te kunnen bieden, brengen wij capabilities in outsourcing services, systeemintegratie en adviezen, infrastructuur services, onderhoudsservices, en servertechnologie. Met meer dan 24.000 werknemers bedient Unisys commerciële bedrijven en overheidsinstellingen over de hele wereld. Bezoek voor meer informatie www.unisys.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 109 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Unisys contact  

+31 232071010
www.unisys.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR