www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 68 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Mimecast komt met permanente e-mailtoegang voor BlackBerry smartphone gebruikers

Rotterdam, 10 mei 2010 – Mimecast, specialist in op SaaS gebaseerd Unified e-mail management waaronder beveiliging, continuïteit, toegangsbeheer en archivering, heeft vandaag haar Mimecast Continuity Service voor BlackBerry Wireless Solutions geïntroduceerd. Deze nieuwe service biedt als eerste permanente toegang tot e-mail voor BlackBerry gebruikers, zelfs als Microsoft Exchange, de BlackBerry Enterprise Server of de Research in Motion infrastructuur niet beschikbaar zijn. Tot nu toe waren bedrijven afhankelijk van de beschikbaarheid van de BlackBerry Enterprise Server of server replicatie oplossingen voor het inrichten van hun continuïteitsoplossingen.

Door direct verbinding te maken met in de cloud opgeslagen mail wordt de BlackBerry Enterprise Server omzeild. Op deze manier zorgt de Mimecast Continuity service ervoor dat mobiele gebruikers mail kunnen versturen, ontvangen en verwijderen als de enterprise server down is. Een volledige integratie met Mimecasts’s security, continuity en archivering services, zorgt voor een optimale beveiliging, archivering en preventie van gegevensverlies. Hiermee kunnen organisaties aan hun beveiligings- en compliance beleid voldoen.

Peter Bauer, oprichter en CEO van Mimecast, zegt: “Uit onderzoek blijkt dat slechts 36 procent van de bedrijven een goede strategie voor de continuïteit van de e-mail heeft, ondanks dat 97 procent van de schriftelijke zakelijke communicatie plaatsvindt via e-mail. Met de BlackBerry service bieden wij een belangrijke extra oplossing om de continuïteit van de steeds bedrijfskritischer wordende e-mail beschikbaarheid te kunnen waarborgen.”

Mimecast Continuity Services voor BlackBerry Wireless Solutions is beschikbaar vanaf juli 2010. Voor meer informatie zie: www.mimecast.com/large-business/continuity/blackberrysolution/.



Over Mimecast
Mimecast (www.mimecast.com) levert op SaaS gebaseerd enterprise e-mail management waaronder archivering, discovery, continuïteit, beveiliging en toegangsbeheer. Het biedt een altijd beschikbare, holistische oplossing aan in de Cloud waarin het gefragmenteerde en verschillende typen e-mail omgevingen samenbrengt. Mimecast’s e-mail management geeft een totale end-to-end controle over e-mail waarbij risico’s worden verlaagd en de complexiteit en de kosten verminderd.

Mimecast, met wereldwijd meer dan 3000 klanten, werd in 2003 in Groot-Brittannië opgericht en heeft kantoren in Europa, Noord-Amerika, Afrika, het Midden-Oosten en op de Kanaaleilanden.

Meer informatie:
Marcommit PR
Roy Roelofs
Tel. 035-5822730 / 06-11397655
E-mail: roy@marcommit.nl
Recent van Marcommit  
Thinkwise kiest Marcommit voor versterking zichtbaarheid rondom legacy modernisering

Margriet de Ruijter nieuwe Managing Director Marcommit

Marcommit haalt Margriet de Ruijter aan boord als Client & Operations Director

Verstreken tijd: 16 jaar en 68 dagen
Marcommit contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl