ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 118 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Archetype Agency BV

Salesforce.com introduceert nieuwe Visual Process Manager voor Force.com

Force.com is het eerste cloud computing-platform met de mogelijkheid om bedrijfsprocessen te ontwerpen en integreren binnen bedrijfsapplicaties, zonder gebruik te maken van software

Utrecht, 5 februari 2010 – Salesforce.com, de onderneming voor zakelijke cloud computing, introduceert Force.com Visual Process Manager. Dit is een nieuwe mogelijkheid van het Force.com-platform dat organisaties helpt om hun bedrijfsprocessen in een kort tijdsbestek te automatiseren. Met Force.com Visual Process Manager kunnen klanten complexe processen op intuïtieve wijze ontwikkelen en visualiseren met een handige ontwerp-tool. Vervolgens kan het ontwerp direct worden gedraaid in de cloud.

Organisaties in diverse branches zoeken naar snellere, eenvoudigere manieren om belangrijke bedrijfsprocessen te automatiseren en zo processen te stroomlijnen tussen het bedrijf, de klanten, medewerkers en de bijbehorende activiteiten. Met Force.com Visual Process Manager kunnen organisaties flexibeler applicaties voor bedrijfsprocessen ontwikkelen en processen binnen de gehele organisatie automatiseren. Enkele voorbeelden hiervan zijn:

· Sales-afdeling: call scripting en automatiseren van sales-methodologie
· Klantenservice: klachtafhandeling en retourneren van producten
· Financiële afdeling: factureren en innen
· HR: begeleiding van medewerkers en performance management
· Juridische afdeling: contractbeheer en Sarbanes-Oxley-wetgeving
· Operations: onderzoek en leveranciersbeheer

Voorheen moesten organisaties kostbare on-premise software, hardware en architectuur aanschaffen om processen te automatiseren. Bovendien was het lastig om processen na de implementatie te moderniseren door de complexiteit van de software. Het aanbrengen van veranderingen werd hierdoor te kostbaar.

Force.com Visual Process Manager: bedrijfsprocessen eenvoudig automatiseren in de cloud
Visual Process Manager combineert het gebruiksgemak van het visueel ontwerpen van processen met de eenvoud, lage kosten en snelle resultaten van het Force.com cloud computing-platform. Dit biedt klanten de mogelijkheid om processen voortdurend aan te passen en optimaliseren, om zo de operationele efficiency te vergroten en regelmatig onderhoud te kunnen verrichten. Doordat Visual Process Manager onderdeel is van het Force.com-platform kunnen organisaties dynamische, geavanceerde bedrijfsprocessen creëren binnen Sales Cloud 2, Service Cloud 2, of hun custom Force.com-applicaties. Organisaties kunnen bovendien specifieke bedrijfsprocessen automatiseren door verschillende stappen te doorlopen. Gebruikers worden bij dit proces begeleid en krijgen aanbevelingen bij iedere stap. Force.com Visual Process Manager bevat onder andere de volgende features:

· Process Designer – De Process Designer helpt organisaties eenvoudig bedrijfsprocessen te ontwerpen via een intuïtieve interface. Het bevat een database met procesonderdelen, bijvoorbeeld presentatieonderdelen zoals stellingen, vragen en keuzemogelijkheden. Een ander voorbeeld zijn de logicaonderdelen zoals het toekennen van taken, decision trees en goedkeuringsprocessen.
· Process Wizard Builder – De Process Wizard Builder maakt het mogelijk voor organisaties om zelf wizards te ontwikkelen, zodat eindgebruikers onder begeleiding stap voor stap hun bedrijfsprocessen kunnen doorlopen.
· Process Simulator – Hiermee kunnen klanten het procesontwerp optimaliseren door complexe processen te simuleren voordat ze in gebruik worden genomen. Het is voor het eerst dat organisaties het volledige proces in de cloud kunnen testen. Zo kunnen knelpunten en conflicten worden geïdentificeerd en direct worden opgelost door iedere fase van het proces te doorlopen.
· Real-time Process Engine – De real-time Process Engine draait alle complexe bedrijfsprocessen en stemt deze automatisch af op de organisatiegrootte. Complexe processen kunnen worden uitgerold met behoud van de bedrijfsregels en in overeenstemming met de kwaliteitseisen.

Force.com Visual Process Manager is gebaseerd op technologie van Informavores. Salesforce.com heeft dit bedrijf overgenomen in 2009.

“De nieuwe Force.com Visual Process Manager maakt duidelijk waarom het cloud computing-platform zo populair is”, zegt George Hu, executive vice president marketing en alliances bij salesforce.com. “Force.com reduceert kosten en complexiteit die je wel ziet bij on-premise-systemen zoals .NET, Websphere en Lotus Notes. De multitenant-aanpak van Force.com helpt organisaties om applicaties vijf keer sneller te ontwikkelen met slechts de helft van de kosten.”

“Het gebruik van Force.com Visual Process Manager helpt Saveology.com om de technologie-architectuur verder te consolideren en onze bedrijfsprocessen verder te verplaatsen naar de cloud”, zegt Barry Newman, vice president IT bij Saveology.com. “Hierdoor blijven we verbeteringen zien in productiviteit en de time-to-market van nieuwe aanbiedingen en processen.”

Force.com – Het grootste zakelijke cloud computing-platform
· Force.com is het zakelijk cloud computing-platform van salesforce.com (http://www.salesforce.com/platform/cloud-platform/).
· Force.com biedt alles wat een organisatie nodig heeft om in een kort tijdsbestek bedrijfsapplicaties te ontwikkelen en aan te bieden in de cloud, zoals een cloud database, krachtige analyse-tools, real-time workflow en goedkeuringsprocessen, programmeerbare cloud-logica, integratiemogelijkheden, mobiele implementatiemogelijkheden, programmeerbare user interface en website-mogelijkheden.
· Klanten en partners hebben voor hun organisatie al meer dan 135.000 custom-applicaties gebouwd op Force.com voor onder andere supply chain management, compliance tracking, merkbeheer, accountaanvragen, claimverwerkingen en time-off-applicaties.
· Force.com biedt de mogelijkheid om applicaties te ontwikkelen en leveren in de cloud, tot wel vijf keer sneller en voor de helft van de kosten in vergelijking met traditionele client/server software-platforms.

Prijs en beschikbaarheid
· Force.com Visual Process Manager is beschikbaar voor organisaties die gebruikmaken van de Enterprise Edition en Unlimited Edition voor 54 euro per maand
· Ga voor meer informatie naar: http://www.salesforce.com/platform/process


BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over salesforce.com
Salesforce.com is de zakelijke cloud computing onderneming. Het portfolio van Salesforce CRM-applicaties, beschikbaar op http://www.salesforce.com/nl/crm, heeft de wijze waarop bedrijven samenwerken en communiceren met hun klanten via sales, marketing en service, revolutionair veranderd. Met het Force.com-platform (http://www.salesforce.com/nl/platform) kunnen klanten, partners en ontwikkelaars snel krachtige bedrijfsapplicaties bouwen waarmee ieder onderdeel van het bedrijf in de cloud kan draaien. Gebaseerd op salesforce.com’s real-time, multi-tenant architectuur, bieden Salesforce CRM en Force.com de snelste weg naar klantsucces met cloud computing.

Vanaf 31 oktober 2009 beheert salesforce.com de klantinformatie van circa 67.900 klanten, waaronder Allianz Commercial, Dell, Dow Jones Newswires, Japan Post, Kaiser Permanente, KONE en SunTrust Banks. Alle nog niet aangekondigde diensten of features waar in dit of andere persberichten en openbare verklaringen aan wordt gerefereerd, zijn momenteel nog niet beschikbaar en hoeven niet op tijd of helemaal niet te worden geleverd. Klanten die onze diensten aanschaffen moeten de aankoopbeslissing maken gebaseerd op de features die momenteel aanwezig zijn. Het hoofdkantoor van salesforce.com is gevestigd in San Francisco. Daarnaast heeft salesforce.com kantoren in Europa en Azië. Het bedrijf is genoteerd aan de New York Stock Exchange met het ‘ticker’ symbool ‘CRM’. Bezoek voor meer informatie http://www.salesforce.com/nl/


###

Copyright (c) 2010 salesforce.com, inc. All rights reserved. Salesforce.com and the "no software" logo are registered trademarks of salesforce.com, inc., and salesforce.com owns other registered and unregistered trademarks. Other names used herein may be trademarks of their respective owners.

Voor verdere persinformatie, de Engelstalige persberichten, fotografie of een interview kunt u kijken op http://lewiswire.com/nl/lewiswire/salesforcecom/Salesforcecom-introduceert-nieuwe-Visual-Process-Manager-voor-Forcecom/n/7060 of contact opnemen met Claudia Top van LEWIS Communicatie:
Tel: +31 (0)40 235 46 00
E-mail: claudiat@lewispr.com
Website: http://www.lewispr.com

Voor overige informatie kunt u contact opnemen met Hans Brouwer, Regional Director Benelux bij salesforce.com:
Tel: +31 (0)30 210 6415
E-mail: hbrouwer@salesforce.com
Website: http://www.salesforce.com/nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 118 dagen
PR contact  

Logo Archetype Agency BV
Salesforce.com contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Lucid Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Web Wings
Logo Exact
Logo Fujitsu Nederland
Logo Zscaler
Logo Trend Micro
Logo Proofpoint
Logo Amazon Web Services
Logo KnowBe4
Logo LANCOM Systems
Logo TOPdesk
Logo HeadFirst Group
Logo Milgro
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103644 persberichten
7030 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17401 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl