www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 91 dagen geleden)

Epson lanceert Stylus Pro WT7900 voor het proefdrukken van verpakkingen

De eerste printer ter wereld voorzien van witte inkt op waterbasis ten behoeve van het breedst mogelijke kleurenpalet

Amsterdam, 30 september 2009 – Tijdens Labelexpo 2009 in Brussel heeft Epson de lancering van de 24-inch Stylus Pro WT7900-printer bekend gemaakt, de eerste printer die gebruik maakt van een witte inkt op waterbasis.

De Stylus Pro WT7900 is de nieuwste printer in Epson’s reeks grootformaat inkjetprinters en is speciaal ontworpen voor het maken van proefafdrukken van verpakkingen. De printer is voorzien van geavanceerd kleurbeheer en een breed spectrum aan mogelijkheden voor het maken van reproducties en precisieafdrukken op uiteenlopende materialen zoals flexibele folie, papier en metaalachtige media. Daardoor levert de printer de noodzakelijke kwaliteit voor het maken van contractproefdrukken van verpakkingen en accurate afdrukken van voorbeeldproducten.

Epson UltraChrome HDR-inktset
De Stylus Pro WT7900 maakt gebruik van een Epson UltraChrome HDR-inktset (High Dynamic Range) met negen kleuren voor een breed kleurenpalet en exacte spotkleuren. Epson heeft speciaal voor deze printer een witte inkt op waterbasis ontwikkeld, zodat de witte kleurtinten met hoge dichtheid, die zo belangrijk zijn bij het proefdrukken, probleemloos kunnen worden afgedrukt.

Hoge kwaliteit en handige technologieën
Epson’s MicroPiezo TFP™-printkop (Thin Film Piezo) zorgt voor perfect ronde druppels die met zeer hoge precisie worden geplaatst, met een resolutie van maximaal 2.880 dpi. Door de combinatie met een afdruksnelheid tot 40 m2/uur bij de hoogste afdrukkwaliteit, is deze printer zeer geschikt voor het maken van proefafdrukken van verpakkingen waarbij kwaliteit essentieel is. Daarnaast is de Epson Stylus Pro WT7900 voorzien van vele technologieën die ervoor zorgen dat de printer ideaal is voor productiewerk en contractproefdrukken, zoals een geïntegreerd automatisch snij-systeem met rolsnijmes, een rolhoudermechanisme zonder as, een automatisch set/release-mechanisme en Epson's automatische spuitkopcontrole.

Epson SpectroProofer™
De ingebouwde Epson SpectroProofer™ biedt gebruikers van de Epson Stylus Pro WT7900 automatisch en exact kleurbeheer en -controle voor betrouwbare en consistente proefafdrukken, kleurkalibratie, kleurcertificering, het maken van profielen, matchen van spotkleuren, volgen van kleurverschuivingen en doelmetingen. Daarnaast kan een kleurcertificaat zoals de Fogra wedge worden afgedrukt ter ondersteuning van het certificeringsproces. Dankzij de kleurbeheervoorzieningen kan de Epson Stylus Pro WT7900 eenvoudig in iedere productieworkflow worden gebruikt, zowel onsite als via een netwerk van externe locaties.

“De Epson Stylus Pro WT7900 is de nieuwste aanwinst in onze reeks professionele printers en is speciaal ontworpen voor de high-end verpakkingsmarkt,” zegt Claes Jeppsson, Senior Business Manager, Professional Graphics bij Epson Europe. “We voldoen aan de behoeften van deze markt met technologieën en voorzieningen die daar speciaal op zijn afgestemd, in combinatie met de kwaliteit, snelheid en betrouwbaarheid waar Epson om bekend staat. De feedback uit de bètatests was zeer positief."

De belangrijkste kenmerken van de Epson Stylus Pro WT7900 zijn:

  • Geavanceerde Epson MicroPiezo TFP-printkop;
  • Epson UltraChrome HDR-inktset met negen kleuren, plus 2 schoonmaakcartridges;
  • Optionele Epson SpectroProofer™, met of zonder UV-cutfilter en een verwisselbare achterkant in zwart of wit;
  • Epson's nieuwe LUT-technologie voor optimale kleurreproductie door automatische RGB-CMYK-omzetting;
  • High capacity cartridges onder druk;
  • Afdrukken op rol of losse vellen van 8 inch x 10 inch tot 24 inch breed en 1,5 mm dik met lezen/afdrukken van streepjescodes voor extra controle;
  • Nieuw type rolhouder voor het snel en eenvoudig verwisselen van afdrukmedia;
  • Ingebouwd rolsnijmes voor snel, automatisch en accuraat snijden van media;
  • Groot 2,5-inch LCD-bedieningspaneel voor het gemakkelijk aflezen van informatie;
  • Beschikbaar vanaf januari 2010, adviesverkoopprijs is nog onbekend.
­­
Voor persinformatie kunt u contact opnemen met:
Epson Nederland
Contact: Sander Bosman
T. +31 (0)20 592 65 51
E PR@epson.nl

Over de Epson Group
Epson is een wereldwijd markleider als het gaat om imaging producten en innovatie op het gebied van compacte, energie zuinige en technologisch vooruitstrevende producten, variërend van 3LCD projectoren voor zakelijk en thuisgebruik, tot elektronische en kristal gestuurde apparatuur. Onder leiding van het in Japan gevestigde Seiko Epson Corporation, zijn er meer dan 70.000 mensen verdeeld over 108 vestigingen over de hele wereld werkzaam bij de Epson Group. Epson is trots op zijn continue bijdrage aan milieuvriendelijk ondernemen en zijn inbreng in de markten waarin het bedrijf opereert. Zie ook www.epson.co.jp/e.

Over Epson Europe
Epson Europe BV, gevestigd in Amsterdam, is het regionale hoofdkantoor van de Epson Group voor Europa, het Midden-Oosten, Rusland en Afrika. Met 2.400 medewerkers behaalde Epson Europe in het boekjaar van 2008 een omzet van 1.569 miljoen euro. Zie ook www.epson-europe.com/.

Ecologische Visie 2050
Voortbordurend op Epson’s historische bewustzijn van maatschappelijk verantwoord ondernemen, streeft Epson nu zijn Ecologische Visie 2050 na. Meer informatie betreffende duurzaamheid gerelateerde activiteiten is te vinden op eco.epson.com.

Verstreken tijd: 17 jaar en 91 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo ACES Direct
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103845 persberichten
7044 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17533 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR