ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 1 dag geleden)
Bedrijf:

De personages uit de nieuwe computergame Harry Potter en de Halfbloed Prins van EA zijn nu nog realistischer

De game van dit jaar is door het gebruik van afbeeldingen, profielen en screenshots nog realistischer dan ooit tevoren!

SCHIPHOL-RIJK, 25 juni 2009 - De fans van Harry Potter worden volledig ondergedompeld in de magische wereld van Harry Potter met de computergame Harry Potter en de Halfbloed Prins van Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS), die vanaf 2 juli in de winkels zal liggen.

Het is voor de allereerste keer in een Harry Potter computergame mogelijk om de emoties van de personages van de gezichten af te lezen terwijl ze praten, dankzij een geavanceerd systeem voor gezichtsanimaties dat tijdens de ontwikkeling gebruikt is. De stemmen van een aantal acteurs en actrices uit de film zijn gebruikt in de game en het team van ontwikkelaars van EA had toegang tot foto's en lichaamsscans van de personages, waardoor de kleinste details, van gezichtsuitdrukkingen tot de bewegingen van gewaden er zeer waarheidsgetrouw uitzien. Tijdens het spelen kruip je voornamelijk in de huid van Harry, maar de overige personages in de game zijn net zo gedetailleerd en hebben ieder hun eigen emoties.

Niet alleen zien de personages er precies zo uit als de acteurs in de film en klinken ze hetzelfde, het team van ontwikkelaars van EA heeft ook hard gewerkt om de personages op dezelfde manier te laten bewegen. Om de bewegingen van Harry op zijn bezemsteel tijdens Zwerkbal te simuleren was het niet genoeg om simpelweg een stuntman te filmen. Een van de ontwikkelaars bouwde zelfs een complete bezemsteelinstallatie thuis in zijn keuken en bracht deze installatie mee naar zijn werk, zodat de animatievormgevers op een bezemsteel konden "vliegen" en met alle mogelijke bewegingen konden experimenteren.

Het nieuwste beeldmateriaal is nu te downloaden vanaf onze ftp server:

FTP server Pride PR
ftp://pridepr.inventeers.nl/
un: ftpuser
ww: prideftp

Map: Electronic Arts\Releases\2009\Harry Potter



Over Electronic Arts
Electronic Arts Inc. (EA), dat haar hoofdkantoor in Redwood City, Californië heeft, is de grootste ontwikkelaar en uitgever ter wereld op het gebied van interactieve entertainmentsoftware. Het in 1982 opgerichte bedrijf houdt zich bezig met de ontwikkeling, uitgifte en wereldwijde verspreiding van interactieve software voor videogamesystemen, personal computers, mobiele telefoons en internet. Electronic Arts brengt zijn producten onder vier merknamen op de markt: EA SPORTSTM, EATM, EA SPORTS Freestyle TM en POGOTM. In het boekjaar 2008 registreerde EA 3,67 miljard dollar aan opbrengsten en bezat het bedrijf 27 titels waarvan er meer dan één miljoen exemplaren zijn verkocht. EA's homepage en online gamesite zijn te vinden op www.electronicarts.nl. Ga voor meer informatie over de producten van EA en de volledige Engelstalige teksten van persberichten naar info.ea.com.

EA, EA SPORTS, EA SPORTS Freestyle en POGO zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van Electronic Arts Inc. in de Verenigde Staten en/of andere landen. Microsoft , Xbox en Xbox 360 zijn handelsmerken van de Microsoft Groep en worden gebruikt onder licentie van Microsoft. “PLAYSTATION” is een geregistreerd handelsmerk van Sony Computer Entertainment Inc. Alle overige handelsmerken zijn het eigendom van de betreffende eigenaren.

Over Warner Bros. Interactive Entertainment
Warner Bros. Interactive Entertainment, een divisie van Warner Bros. Home Entertainment Group, is een van de belangrijkste uitgevers, ontwikkelaars, licentiehouders en distributeurs van interactief entertainmentmateriaal ter wereld voor alle huidige en toekomstige platforms, zoals games voor consoles, handheld-apparaten en PC. De divisie houdt zich bezig met zowel interne games als games voor externe partijen.

De personages, namen en gerelateerde onderdelen van HARRY POTTER zijn handelsmerken van en © Warner Bros. Entertainment Inc. Publicatierechten Harry Potter © JKR.

Verstreken tijd: 17 jaar en 1 dag
Electronic Art.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu